نسخه چاپی

تخت گاز سینما- ماشین‌ها در آمریكا

عکس خبري -تخت گاز سينما- ماشين‌ها در آمريکا

با بازگشایی تدریجی سالن‌های سینما در آمریكا تاكنون ۲۰۰ سینما در سراسر كشور آغاز به كار كرده اند كه البته اغلب آنها سینما-ماشین هستند.


به گزارش نما، شمار سینماهای فعال در امریکای شمالی با بازگشایی تدریجی از هفته گذشته با افزایش تقریبا دو برابری به ۲۰۰ سینما رسیده و البته بیشتر ظرفیت سینمایی موجود در آمریکا در انحصار سینما-ماشین‌ هاست و از میان ۳۰۶ سینما-ماشین در آمریکا ۱۵۰ سینما در مقطع کنونی به نمایش فیلم می‌پردازند.

اخبار فرهنگ و هنر - هم اکنون ایالت تگزاس با ۲۹ مجموعه سینمایی فعال، بیشترین نمایش فیلم را دارد که شامل سینما-ماشین و چند سالن سینمایی معمول میشود. ایالات آرکانزاس، جورجیا، اوکلاهاما و داکوتای جنوبی نیز با کاهش محدودیت‌های قرنطینه‌ای و فاصله گذاری اجتماعی به سبب شیوع ویروس کرونا، شماری از سالن‌های نمایش فیلم خود را وارد چرخه فعالیت کردند.

سه مجموعه سینمای بزرگ زنجیره‌ای در آمریکا شامل «AMC» ،«Regal» و «Cinemark» او اواسط ماه می به سبب تشدید بحران شیوع ویروس کرونا در آمریکا سالن‌های سینمایی خود را بر روی مخاطبان بستند و حالا انتظار می رود تا اواسط تابستان اغلب سینماها فعالیت خود را از سر بگیرند و تا تاریخ ۱۷ جولای نیز هیچ اکران مهمی در گیشه آمریکا برنامه‌ریزی نشده است. «Tenet» جدیدترین ساخته «کریستوفر نولان » با آغاز اکران در این تاریخ به احتمال فراوان اولین فیلم مهمی خواهد بود که با بازگشایی سینماها رونمایی می‌شود.


فیلم جدید « مولان » نیز از سوی کمپانی دیزنی برای تاریخ ۲۴ جولای برنامه ریزی شده است.

در مجموع بیش از ۴۰ هزار سالن سینمایی در سراسر آمریکا وجود دارد.

۱۳۹۹/۲/۲۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...