نسخه چاپی

زمان برگزاری آزمون های كاغذی

عکس خبري -زمان برگزاري آزمون هاي کاغذي

رئیس سازمان سنجش در ادامه درباره زمان برگزاری آزمون های كاغذی، گفت: در گام اول آزمون‌های الكترونیكی را برگزار می‌كنیم و اگر موفق بود و مشكلی ایجاد نشد سایر آزمون‌ها هم برگزار خواهد شد.


به گزارش نما، ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره آخرین جزئیات برگزاری آزمون‌های بین المللی، گفت: آزمون‌های بین المللی در خرداد ماه برگزار می‌شوند. این آزمون‌ها اغلب به صورت الکترونیکی بوده و شرکت کننده محدودی دارد به همین دلیل برگزار کردن آن‌ها مشکلی را به وجود نمی‌آورد.

اخبار اجتماعی- او در ادامه درباره تمهیدات بهداشتی برای برگزاری این آزمون‌ها اظهار کرد: این آزمون‌ها به صورت محدود و کنترل شده و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مورد تائید وزارت بهداشت کشور و موسسات خارجی برگزار خواهند شد.
آزمون تولیمو اواسط خرداد برگزار می شود

او در ادامه بیان کرد: با توجه به اینکه داوطلبان آزمون‌های بین‌المللی برنامه ریزی یک ساله داشته اند که این برنامه به هم خورده است و از این نظر تحت فشار هستیم. آزمون تولیموی زبان داوطلبان دکتری از سال گذشته کاملا به صورت الکترونیکی برگزار می شود و امسال نیز در اواسط خردادماه برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون های کاغذی

رئیس سازمان سنجش در ادامه درباره زمان برگزاری آزمون های کاغذی، گفت: در گام اول آزمون‌های الکترونیکی را برگزار می‌کنیم و اگر موفق بود و مشکلی ایجاد نشد سایر آزمون‌ها هم برگزار خواهد شد.

خدایی بیان کرد: سازمان سنجش به زودی جزئیات برگزاری آزمون‌های بین‌المللی را اعلام خواهد کرد.

او در ادامه درباره آزمون تافل، تاکید کرد: بخشی از آزمون تافل کاغذی است و آی دی پی استرالیا درصدد است که این آزمون را به صورت الکترونیکی برگزار کند.
آزمون آیلتس اوایل خرداد برگزار می شود

او در ادامه درباره زمان برگزاری آزمون آیلتس نیز گفت: این آزمون به احتمال زیاد در اوایل خرداد ماه برگزار می‌شود.

۱۳۹۹/۲/۲۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...