نسخه چاپی

زمان برگزاری آزمون‌های بین الملل در ایران اعلام شد

عکس خبري -زمان برگزاري آزمون‌هاي بين الملل در ايران اعلام شد

سازمان سنجش آموزش كشور زمان برگزاری آزمون‌های بین الملل در ایران را اعلام كرد.

به گزارش نما به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص برگزاری آزمونهای بین الملل در ایران اطلاعیه‌ای صادر کرد.

ضمن آرزوی موفقیت برای تمام داوطلبان آزمون­‌های TOEFL, GRE General, GRE Subject, IELTS, Life Skills, UKVI در خصوص برگزاری آزمون­‌های بین­ الملل در ایران، به اطلاع می‌­رساند با هماهنگی به عمل ­آمده با موسسات ETS و IDP، تمام آزمون­‌های مورد اشاره در ایران از ۲۱ ماه می۲۰۲۰ برابر با اول خرداد ماه ۱۳۹۹ به بعد مطابق برنامه های زمانی اعلام شده در زمان ثبت نام متقاضیان، برگزار می‌­شود.

موسسات برگزار کننده آزمون‌­های مذکور در ایران ملزم به رعایت فاصله­ گذاری هوشمند و رعایت پروتکل‌­های بهداشتی هستند و پیش‌­بینی‌های لازم را برای تهیه ماسک و دستکش برای داوطلبان این آزمون­‌ها انجام خواهند داد.ضمنا همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر (گذرنامه و کارت ملی) و رعایت تمامی اصول بهداشتی برای کلیه داوطلبان الزامی است، درغیر اینصورت از ورود آنان به جلسه آزمون جلوگیری خواهد شد.

ضمنا هماهنگی­‌های لازم مبنی بر لغو یا جابجایی آزمون بدون دریافت هزینه از داوطلبانی که در این آزمون‌­ها ثبت نام نموده اند، با موسسات مذکور انجام گرفته است. داوطلبان برای هرگونه اطلاعات بیشتر می­توانند به سایت موسسات برگزارکننده آزمون مراجعه کنند.
فارس
ثبت: ۱۳۹۹/۲/۳۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: