نسخه چاپی

بیرانوند علت حذف عكس ووریا غفوری را گفت

عکس خبري -بيرانوند علت حذف عکس ووريا غفوري را گفت

گلر پرسپولیس گفت:غفوری دوست صمیمی من است و دیروز با هم بودیم و حتی با هم تمرین هم كردیم ولی چون من عكس او را در استوری اینستاگرامم منتشر كرده بودم و دیدم او این كار را انجام نداده، عكس او را كات كردم.

به گزارش نما، علیرضا بیرانوند در حاشیه تست کرونای بازیکنان پرسپولیس در ورزشگاه درفشی‌فر اظهار داشت: امرو تست کرونا دادیم و انصافا باید بگویم این تست وحشتناک سخت بود. این تست را به زور تحمل کردیم مخصوصاً یک حرکتی زدند و یک چیزی روی بینی گذاشتند که واقعا برایم سخت بود.

وی افزود: باید تست کرونا را انجام بدهیم چون تیم‌ها باید با سلامتی کامل در مسابقات حاضر شوند. فوتبال باید زمانی شروع شود که خدایی ناکرده کسی مریض نشود. من دو روز پیش در ورزشگاه شهید کاظمی اختصاصی تمرین کردم و آقای پیروانی تونلی را برای ضدعفونی درست کرده بود که این اتفاق خوبی محسوب می‌شود و فکر می‌کنم همه تیم‌ها از امروز تست کرونا را از بازیکنانشان می‌گیرند. حالا هم منتظر هستیم تا لیگ شروع شود.

دروازه‌بان پرسپولیس خاطرنشان کرد: نزدیک سه ماه است که لیگ تعطیل شده و از زمانی که کرونا آمده من فقط دو سه روز استراحت کردم هر چند تمرین انفرادی انجام دادن زیاد به من کمکی نمی‌کند. مهم این است که بازیکن با تیم تمرین کند، اما من با مربی اختصاصی‌ام در خرم‌آباد و تهران تمرین کردم و حالا هم لحظه‌شماری می‌کنم که بازیکنان تیم را ببینم.

بیرانوند یادآور شد: الان همه فکر می‌کنند که فقط پرسپولیس دوست دارد لیگ شروع شود چون می‌خواهد قهرمان شود، اما این موضوع کار ما را سخت می‌کند. همه تصور می‌کنند شروع لیگ به خاطر فشار ما بوده و همین موضوع شرایطمان را سخت کرده است. اگر امسال خدایی ناکرده قهرمان نشویم، قهرمانی‌های سه سال قبل ما اصلاً‌ دیده نمی‌شود و زیر سؤال می‌رویم چون تنها تیمی بودیم که دوست داشتیم بازی‌ها ادامه پیدا کند.امیدوارم که بازی‌ها شروع شود تا بتوانیم به عنوان قهرمانی برسیم.

وی در خصوص اینکه چه زمانی به بلژیک سفر می‌کند، گفت: تمام تمرکزم را روی پرسپولیس گذاشتم و فعلاً هیچ ارتباطی با تیم جدیدم ندارم. دوست دارم اول با پرسپولیس قهرمان شوم و باشگاه بلژیکی نیز با مسؤولان باشگاه در ارتباط هستند. امیدوارم که اتفاقات خوبی در این زمینه رخ دهد.

دروازه‌بان سرخپوشان در واکنش به سوالی که پیرامون حذف عکس ووریا غفوری از صفحه اینستاگرامش از وی پرسیده شد گفت: اتفاقا می‌خواستم این موضوع را برای هواداران عزیز روشن کنم. شب گذشته با ووریا غفوری هم صحبت کردم. زمانی که از کوهنوردی با غفوری برگشتیم یک استوری منتشر کردم که بعد از دو روز او جواب استوری‌ام را نداد. با خودم تصور کردم غفوری دوست ندارد به هواداران بگوید با علیرضا بیرانوند به کوهنوردی رفته است. از غفوری سوال کردم چرا عکس را در اینستاگرامت منتشر نکردی که او گفت چون آرم پرسپولیس روی پیراهن تو بود این کار را انجام ندادم.من هم به او گفتم ما با هم به کوه رفته‌ایم و هر طور که صلاح است اقدام کن. این تصمیم خود غفوری بود.

بیرانوند تأکید کرد: غفوری دوست صمیمی‌ام است و دیروز هم با هم بودیم و حتی با هم تمرین هم کردیم ولی چون من عکس او را در استوری اینستاگرامم منتشر کرده بودم وقتی دیدم او این کار را انجام نداده عکس او را کات کردم. با خودم گفتم شاید او دوست نداشته باشد عکسش در کنارم منتشر شود. تصورم این بود که شاید هواداران تیم حریف از دست او ناراحت شوند.

وی افزود: جالب است همان عکسی را که من در استوری منتشر کردم غفوری هم منتشر کرد و در این یکی دور روز هم این اتفاق افتاد و هواداران استقلال به من پیغام دادند که غفوری مردانگی کرده و عکس تو را گذاشته اما تو عکس او را بریدی.من حرف هواداران عزیز استقلال را تحمل می‌کنم و هر چه دوست دارند بگویند ولی باز به خاطر آنکه آنها چنین حرف‌هایی نزنند یک عکس دیگر از غفوری منتشر کردم. تأکید می‌کنم غفوری خودش به خاطر آرم پرسپولیس روی پیراهن من عکس را منتشر نکرده بود ولی این تصمیم با خودش بود. جدای از فوتبال با غفوری خیلی دوست هستیم اما انصافاً دیروز خیلی ناراحت شدم که چرا هواداران استقلال وقتی چیزی را نمی‌دانند به من حمله کردند. از اول فوتبال هم همیشه این هواداران به من حمله می‌کردند و از این موضوع ناراحت هم نمی‌شوم.

وی در خصوص اظهارات کی‌روش مبنی بر اینکه دلش برای بازیکنان تیم ملی ایران تنگ شده است، عنوان کرد:‌ وقتی همه بازیکنان تیم ملی عکس می‌گذارند یعنی دل‌مان تنگ شده است من هم برای آنها کامنت می‌گذارم و تشکر می‌کنم.ما از تیم ملی و فوتبال مدتی دور بوده‌ایم ، یکبار داشتم پلی‌استیشن بازی می‌کردم و شاید این حرف من را باور نکنید اما تصور می‌کردم خودم درون زمین هستم وقتی در حال بازی بودم پایم تکان می‌خورد و این را گفتم که بدانید این قدر دلم برای فوتبال تنگ شده است. امیدوارم هر چه زودتر فوتبال شروع شود. تا شنبه که قرار است تمرینات آغاز شود لحظه‌شماری می‌کنم و امیدوارم دوباره زندگی‌مان با ورزش آغاز شود.

گلر ملی‌پوش پرسپولیس در خصوص اینکه احتمال دارد ویلموتس سرمربی تیم آنتورپ شود،‌گفت: او مربی تیم ملی بوده و یکی از مربیان بزرگ محسوب می‌شود. به هر حال شرایطی برای او پیش آمد که نتوانست در کشور ما به کارش ادامه بدهد ولی من اصلا به این موضوع توجه نکردم که چه کسی سرمربی شود تا به فوتبال اروپا برود. اگر قرارداد سه ساله‌ای با این تیم بلژیکی بسته‌ام نیتم این است که 6 ماهه از آنجا جدا شوم و نمی‌خواهم سه سال در کشور بلژیک بمانم چون به دنبال پیشرفت هستم.

۱۳۹۹/۲/۳۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: