نسخه چاپی

فوتبال باید زندگی با كرونا را یاد بگیرد

عکس خبري -فوتبال بايد زندگي با کرونا را ياد بگيرد

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: با تعطیلی مسابقات بیماری كرونا از بین نمی‌رود و فوتبال هم باید زندگی با این بیماری را یاد بگیرد.

به گزارش نما، مجید جلالی در ارتباط با مثبت شدن تست برخی از بازیکنان و اعضای تیم فوتبال گل‌گهر گفت: این اتفاق باعث شد فعلا تمرینات را شروع نکنیم. در تست اولی که از اعضای تیم گرفته شد، تست برخی مشکوک بود و البته روز گذشته هم آزمایش دادیم که قرار است نتیجه قطعی در این تست مشخص شود. افرادی که وضعیت مشکوکی دارند در قرنطینه هستند تا به شرایط طبیعی برگردند.

وی درباره اینکه برخی اعتقاد دارند با این شرایط برگزاری بازی‌ها ریسک بزرگی است، خاطرنشان کرد: برخی باشگاه‌ها از مثبت شدن تست برخی از اعضایشان خبر دادند و این در حالی است که بازیکنان در تمرین گروهی یا بازی‌های رسمی حاضر نشده بودند. من نمی‌توانم در مورد تعطیلی یا ادامه لیگ نظر بدهم چون این یک بحث کارشناسی است و حتی اعتقاد دارم که رسانه‌ها هم نباید از ما چنین سوالاتی را بپرسند.


جلالی افزود: فقط می‌توانم یک موضوع مهم را بگویم، تمام دنیا به این نتیجه رسیده‌اند که با تعطیل کردن و خانه‌نشینی چیزی درست نمی‌شود و ما باید با این بیماری کنار بیاییم و نکات بهداشتی را تا جایی که ممکن است رعایت کنیم. فوتبال هم به نوعی باید زندگی با کرونا را یاد بگیرد. با این حال بحث تعطیلی یا ادامه مسابقات یک موضوع کارشناسی است که مسئولان باید در موردش صحبت کنند. در این مدت بسیاری از هموطنان خودمان را از دست دادیم و طبیعتا سلامتی افراد موضوع بسیار مهمی است.

سرمربی گل‌گهر در خصوص اظهار نظر برخی بازیکنان لیگ برتری که گفته‌اند سازمان لیگ به خاطر قهرمان شدن پرسپولیس می‌خواهد بازی‌ها را ادامه دهد، تاکید کرد: من در سازمان لیگ نیستم که بدانم آنها چه ذهنیتی دارند ولی معمولا در جامعه ما قضاوت‌های نادرست هم دیده می‌شود.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۳/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...