نسخه چاپی

سیدجلال: لیگ تعطیل شود مدیران سود می‌كنند

عکس خبري -سيدجلال: ليگ تعطيل شود مديران سود مي‌کنند

كاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید در دوره ٩ساله‌ای كه این تیم قهرمان لیگ نمی‌شد، هوادارانش حرص خوردند اما تیم‌شان را حمایت كردند تا این تیم‌ ساخته شود.

به گزارش نما، سید جلال حسینی درباره شروع تمرینات پرسپولیس اظهار کرد: بعد از این که سازمان لیگ مجوز انجام تمرینات گروهی را صادر کرد، تیم ما در تست کرونا شرکت کرد و بعد تست آمادگی جسمانی دادیم و حالا هم چند روزی است که تمرین می‌کنیم. در طول تمرینات هم مربیان برنامه تمرین داده بودند و بازیکنان در منزل اختصاصی تمرین می‌کردند به همین خاطر وقتی تست آمادگی جسمانی دادند، همه بازیکنان در شرایط خوبی بودند. مهم این است که تمرینات گروهی را پیگیری کنیم که این کار زیر نظر آقای گل‌محمدی انجام می‌شود.

او درباره این که برخی باشگاه‌ها خواهان تعطیلی لیگ هستند، گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید با استفاده از نظرات کارشناسان یک تصمیم قاطع بگیرند. نمی‌شود که یک روز بگویند بازی‌ها انجام می‌شود و یک روز بگویند تعطیل است. ما اصلا نمی‌دانیم قرار است چه اتفاقی رخ بدهد. فدراسیون باید تصمیم بگیرد و تصمیمش را رسما اعلام کند تا مردم بدانند قرار است چه اتفاقی رخ بدهد. این که درباره شروع بازی‌ها هر روز یک خبر بشنویم کاری غیرحرفه‌ای است. اگر قرار است مسابقات دوباره شروع شود رسما اعلام کنند چون گاهی احساس می‌کنم مشکلاتی در حال ایجاد شدن است. اگر بازی‌ها تعطیل شود مدیران سود می‌کنند و به زیان بازیکنان است.


کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: متاسفانه بیش‌تر تیم‌های شهرستانی برای دادن تست کرونا مشکل دارند. سازمان لیگ باید یک برنامه‌ریزی مشخص انجام بدهد. اگر قرار باشد هر کسی نظری بدهد و سازمان لیگ هم گوش کند که کار پیش نمی‌رود.

وی هم‌چنین به احتمال کسب چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس اشاره کرد و گفت: هواداران ما در سال‌های گذشته خیلی سختی کشیدند. برخی صحبت‌هایی می‌کنند که اصلا درست نیست. پرسپولیس‌ ٩ سال قهرمان نشده بود اما هواداران ما این موضوع را به گردن هیچ‌کس نینداختند. آن‌ها تلاش زیادی انجام دادند و حرص خوردند از بازیکنان‌شان حمایت کردند تا تیم‌شان ساخه شود. ۹سال اجازه ندادند پرسپولیس نفس بکشد اما حالا بازیکنان و هواداران کنار تیمی ساخته‌اند که موفقیت‌های زیادی به دست آورده است. در همین فصل ما واقعا تلاش کردیم و با وجود این که در ابتدا نتایج خوبی نگرفتیم اما ناامید نشدیم و با حمایت هواداران پیش رفتیم تا به این‌جا رسیدیم که با اختلاف ١٠ امتیازی در صدر جدول هستیم.

حسینی در پاسخ به این سوال که پیشنهاد شما به سازمان لیگ برای شروع لیگ چیست؟ گفت: هرچه کارشناسان تصمیم بگیرند و قانونی به ما اعلام کنند، ما می‌پذیریم. باید تصمیم کارشناسی اتخاذ شود و این‌گونه نباشد که هر کسی بسته به منافع تیم خود نظر بدهد.

او درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس هم گفت: مشکلات مالی همیشه بوده و در آینده هم خواهد بود با این حال ما فقط یک وظیفه داریم و آن هم این است که برای شادی هواداران بازی کنیم. ما باید در تمرینات با تمام توان خود کار کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم. در یک سال اخیر مدیرانی به پرسپولیس آمده و رفتند که کار سخت شد با این حال امیدوارم حالا که رسول‌پناه آمده‌ بیش‌تر تلاش کند که مشکلات برطرف بشود.

این بازیکن پرسپولیس در ادامه با بیان این که صحبت برخی درباره قطعی شدن قهرمانی روی بازیکنان پرسپولیس فشار ایجاد می‌کند، گفت: بازیکنان باید فقط تلاش کنند و به چیز دیگری فکر نکنند. چون راه هنوز باقی است.

کاپیتان پرسپولیس هم‌چنین در پاسخ به سوالی درباره امکانات زیرساختی ورزشگاه شهید کاظمی گفت: در روزهایی که دو پنجره نقل‌ و انتقالاتی تیم بسته بود، در دوره آقای گرشاسبی با کم‌ترین هزینه امکانات خودمان را ساختیم و الان واقعا شرایط خوبی داریم.

حسینی در پایان در انتخاب گلش به تیم الجزیره به عنوان بهترین گل دقایق پایانی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: این گل، گل خاطره سازی بود. آن گل بسیار ارزشمند بود که باعث شد به فینال آسیا رسیدیم. خدا کمک کرد. در آن لحظه فقط به خوشحالی هواداران پرسپولیس فکر می‌کردم و جام‌ جهانی و چیز دیگری در ذهنم نبود.
منبع: ایسنا

۱۳۹۹/۳/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...