نسخه چاپی

برخی مدیران استقلال و پرسپولیس باید مجازات شوند

عکس خبري -برخي مديران استقلال و پرسپوليس بايد مجازات شوند

عضو پیشین هیئت مدیره استقلال معتقد است كه برخی از مدیران پیشین استقلال و پرسپولیس گرچه جرمشان به اندازه‌ای نیست كه اعدام شوند، اما باید مجازات شوند.

به گزارش نما، حسن زمانی عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت و گو با برنامه آفساید رادیو جوان د ر خصوص عملکرد هیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: باید از وزیر ورزش سؤال کرد که هیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس یک هیئت مدیره واقعی است یا کودکستان.

وی ادامه داد: باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس هر کدام ده‌ها میلیون هوادار دارند و وزارت ورزش باید دقت کند تصمیماتی که در حوزه این دو باشگاه گرفته می‌شود برای ده‌‌ها میلیون هوادار است. نباید تصمیماتی گرفته شود که در آینده دور و نزدیک مشکل ساز باشد.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: همه کسانی که برای هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس حکم می‌‌گیرند از ابتدای حضورشان تا پایان باید تصمیمات‌شان مورد بررسی قرار گیرد که این بررسی امروز دیده نمی ‌شود یا در حداقل خود قرار دارد.

زمانی خاطرنشان کرد: به نظر می‌‌رسد برای انتخاب مدیران و اعضای هیئت مدیره در این دو باشگاه ضابطه خاصی وجود ندارد و معیارهای انتخاب برای این دو باشگاه اصلاً مشخص نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اتفاقاتی مجرمانه از سوی مدیران و اعضای هیئت مدیره سابق این دو باشگاه صورت گرفته که برخی از اعضای آن مستحق اعدام باشند؟ گفت: نه اقدامات در حدی نبود که مستحق اعدام باشند اما قطعاً آنها مستحق مجازات‌هایی هستند که در صورت ورود قوه قضاییه می‌توان برایشان در نظر گرفت.

زمانی در پایان گفت: مجلس دهم طرح تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را انجام داد و یک گزارش کامل در این زمینه تهیه کرده و در اختیار قوه قضاییه قرار گرفته است. قوه قضاییه بهترین مرجع برای تصمیم گیری در این زمینه است و هر تصمیمی که در این نهاد گرفته شود قابل اجرا و احترام است.

۱۳۹۹/۳/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...