نسخه چاپی

واكنش رییس پلیس پایتخت به تحریم آمریكا

عکس خبري -واکنش رييس پليس پايتخت به تحريم آمريکا

رییس پلیس پایتخت به تحریم نیروی انتظامی توسط آمریكا واكنش نشان داد.

به گزارش نما، بنا به اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی به تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا واکنش نشان داد.

رییس پلیس پایتخت در واکنش به تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و تعدادی از مسئولان ارشد این نیرو توسط آمریکا، اظهار کرد: اولاً از این بابت ما خوشحال هستیم، این‌که شیطان بزرگ ما را تحریم کرده است جای خوشحالی دارد.


وی ادامه داد: تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا نشان می‌دهد که این نیرو امروز در راه درست دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی حرکت و در پیروی از، ولی امر خود جان‌فشانی و ایستادگی می‌کند.

رییس پلیس تهران بزرگ افزود: خدا نکند آن روزی که دولت‌مردان آمریکا از نیروی انتظامی تعریف کنند، این تحریم نشانه حقیقت و صداقت راه ما است.

وی خاطرنشان کرد: این تحریم‌ها نشان می‌دهد که نیروی انتظامی امروز در راه درست دفاع از ارزش‌های و آرمان‌های انقلاب اسلامی حرکت و در پیروی از، ولی امر خود جان‌فشانی و ایستادگی می‌کند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با این تحریم‌ها معلوم شد ما مسیر را درست می‌پیماییم، در واقع خدا، ائمه اطهار (ع) و قرآن کریم نباید ما را تحریم کنند.

رحیمی با بیان اینکه رضایتمندی رهبر معظم انقلاب اسلامی از نیروی انتظامی برای ما بالاترین ارزش است، گفت: از بابت این تحریم‌ها به‌هیچ‌وجه نگران نیستیم، واهمه‌ای نداریم و خدا را سپاس می‌گوییم.

۱۳۹۹/۳/۷

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...