نسخه چاپی

وضعیت پایتخت در اولین روز اجرای طرح ترافیك

عکس خبري -وضعيت پايتخت در اولين روز اجراي طرح ترافيک

رئیس مركز فرماندهی و كنترل هوشمند ترافیك پلیس راهور پایتخت, شروع زودهنگام بارِ ترافیكی قبل از ساعت 6 و روان شدن ترافیك از ساعت ۸:۳۰ تاكنون را مهمترین نتایج اجرای طرح ترافیك اعلام كرد.

به گزارش نما ،سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت با توجه به اجرای محدودیت طرح ترافیک اظهارداشت: امروز با توجه به اعلام اجرای طرح ترافیک در پایتخت شاهد شروع بار ترافیکی نیم ساعت زودتر از روزهای گذشته در معابر بودیم که نشان دهنده برنامه ریزی مردم به خصوص کارمندان برای تردد و مراجعه به محل کار خود بوده است.

سرهنگ رازقی تصریح کرد: در روزهای گذشته هر روز ساعت 6:15 شروع بار ترافیکی در تهران را شاهد بودیم اما امروز قبل از ساعت ۶ صبح ترافیک پرحجم را در معابر و بزرگراه‌هایی همچون نواب, همت,حکیم, شهید فهمیده ,شهید لشکری, امام علی( ع) و خیابانهای آزادی و دماوند شاهد بودیم.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت افزود: با شروع اجرای طرح ترافیک از ساعت ۸:۳۰ تا این لحظه ترافیک در محورهای مرکزی شهر نسبت به هفته گذشته کاهش داشته و در معابر بزرگراهی و خارج محدوده طرح نیز به نسبت هفته گذشته خلوت تر است.

سرهنگ رازقی مهمترین نتایج اجرای طرح ترافیک را شروع زودهنگام بار ترافیکی در معابر و بزرگراه ها و تخلیه و روان شدن ترافیک در هسته مرکزی و سایر معابر از ساعت ۸:۳۰ تا این لحظه عنوان کرد.
فارس

۱۳۹۹/۳/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: