نسخه چاپی

۱۰ حادثه در استان سمنان امدادرسانی شد

عکس خبري -?? حادثه در استان سمنان امدادرساني شد

مدیر عامل هلال احمر سمنان از وقوع ۱۰ حادثه طی تعطیلات خرداد امسال در سطح استان خبر داد و گفت: برای امدادرسانی این حوادث در مجموع ۳۴ نفر تیم عملیاتی اعزام‌شده است.

به گزارش نما ،مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه هلال احمر استان سمنان طی تعطیلات خرداد ماه سال جاری به ۱۰ حادثه مختلف امدادرسانی کرده است، ابراز داشت: بیشترین نوع حوادث با هفت مورد جاده‌ای، دو مورد امداد کوهستان و یک مورد خدمات حضوری را شامل می‌شود.

وی بابیان اینکه مجموع کل حادثه دیدگان طی تعطیلات خردادماه جاری ۲۸ نفر است، افزود: از این تعداد ۲۵ نفر تصادفات رانندگی را در بردارد که خوشبختانه در حوادث جاده‌ای، خدمات حضوری و کوهستان فوتی گزارش نشده است.

مدیر عامل هلال احمر استان سمنان بابیان اینکه در این حوادث ۱۰ تیم برای انجام عملیات امداد و نجات اعزام شدند، ابراز داشت: در این حوادث ۳۴ نیروی عملیاتی نیز در کل استان حضور داشتند.

محمد خانی بابیان اینکه در مجموع هشت دستگاه آمبولانس به حوادث مختلف اعزام‌شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه بیشترین حوادث به تصادفات جاده‌ای مربوط می‌شود لذا از رانندگان تقاضا داریم موارد ایمنی را رعایت و از هرگونه عجله و شتاب پرهیز کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه در فصل طبیعت‌گردی قرار داریم لذا از هم استانی‌ها تقاضا می‌شود قبل از سفر حتماً شرایط آب و هوایی را موردبررسی قرار داده و طبیعت‌گردان حتماً کفش مناسب استفاده کنند لذا بهتر است تور لیدرها در سفرهای گروهی یا انفرادی هلال احمر شهرستان‌ها را از محل سفر خود مطلع کنند تا در صورت بروز بحران امدادرسانی با سرعت بیشتری انجام شود.

۱۳۹۹/۳/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: