نسخه چاپی

آب پاكی رادولوویچ روی دست ذوبی‌ها/ پولم را نداند و از لحاظ روحی و فیزیكی نمی‌توانم به ایران برگردم

عکس خبري -آب پاکي رادولوويچ روي دست ذوبي‌ها/ پولم را نداند و از لحاظ روحي و فيزيکي نمي‌توانم به ايران برگردم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اعلام كرد, از نظر روحی و فیزیكی قادر نیست به ایران برگردد.

به گزارش نما، میودراگ رادولوویچ، سرمربی اهل مونته نگرو تیم ذوب آهن اصفهان از روز 11 ماه مارس در شهر «پودگوریتسا» به سر می‌برد. او می‌گوید که از نظر روحی و فیزیکی قادر نیست به ایران برگردد.

رادولوویچ پس از دریافت دعوت‌نامه باشگاه ذوب آهن برای بازگشت به اصفهان گفت: آنها می‌خواهند که به ایران برگردم ولی شرایط به مراتب بدتر از زمانی است که ایران را ترک کردم.

سرمربی ذوب‌ آهن ادامه داد: من نمی‌خواهم به ایران برگردم چون اولاً هیچ پروازی برای ایران وجود ندارد. در درجه دوم، مقامات دولتی از مردم خواسته‌اند به کشورهایی که میزان زیادی موارد ابتلا به ویروس کرونا دارند، سفر نکنیم. من از نظر ذهنی به هیچ وجه نمی‌توانم در مورد زندگی خودم ریسک کنم. من با موافقت باشگاه، ایران را ترک کردم.

رادو تصریح کرد: باشگاه از ماه مارس تاکنون به من مبلغی را که در قرارداد متعهد شده، پرداخت نکرده است و همین دلیل صرف نظر از شرایط بحرانی کرونا در ایران به تنهایی کافی است تا به کارم ادامه ندهم. من شرایط را کاملا درک می‌کنم و پول برایم مهم نیست. به هیچ عنوان هم از باشگاه نمی‌خواهم که بدهی خود را به من پرداخت کند ولی توقع دارم دوستانه با هم قطع همکاری کنیم تا منافع طرفین حفظ شود. من 2 ماه بسیار خوب را در یکی از باشگاه بزرگ که فینالیست لیگ قهرمانان آسیا بوده، گذراندم. ما برای رقم زدن یک داستان خوب شروع به همکاری کردیم ولی بدون اینکه من یا باشگاه مقصر باشیم، همه چیز متوقف شد.

سرمربی ذوب‌ آهن گفت: من از رئیس اتحادیه فوتبال مونته نگرو و سایر مقامات مسئول در کشورم کمک خواستم تا مشکل من را حل کنند. امیدوارم به راهی دست پیدا کنیم که باشگاه شرایط مرا درک کند.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۳/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...