نسخه چاپی

امیر حاتمی: تقویت نیروی انتظامی به عنوان یك اولویت در دستور كار وزارت دفاع است

عکس خبري -امير حاتمي: تقويت نيروي انتظامي به عنوان يک اولويت در دستور کار وزارت دفاع است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: وزارت دفاع با تمام توان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های صنعتی، علمی، فناورانه و دانشی خود در پشتیبانی از ماموریت‌های متنوع نیروی انتظامی از هیچ كوششی فروگذار نكرده و تقویت قدرت نیروی انتظامی را به عنوان یك اولویت در دستور كار قرار داده است.

به گزارش نما ،روز دوشنبه روابط عمومی وزارت دفاع و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح؛ سرتیپ «امیر حاتمی» در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری‌های مشترک وزارت دفاع و نیروی انتظامی نقش نیروی انتظامی در برقراری امنیت را ستودنی برشمرد و بر لزوم ارتقای توان ماموریتی نیروی انتظامی در جهت پیشرفت و توسعه ایران اسلامی تاکید کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ابراز امیدواری کرد: وزارت دفاع با تمام توان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های صنعتی، علمی، فناورانه و دانشی خود در پشتیبانی از ماموریت‌های متنوع نیروی انتظامی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و تقویت قدرت نیروی انتظامی را به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار داده است.

امیر حاتمی نقش و ماموریت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت کشور را ستودنی و قابل تحسین برشمرد و تصریح کرد: کارکنان جان بر کف، مخلص و پرتلاش نیروی انتظامی در تمامی عرصه های برقراری نظم و امنیت کشور با نثار جان خود از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند و امنیت مثال زدنی امروز کشورمان مشحون از خدمات صادقانه این سربازان سرافراز ایران اسلامی است.

سردار «حسین اشتری» نیز در این دیدار با تشکر از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های وزارت دفاع نسبت به نیروی انتظامی تصریح کرد: اولویت نیروی انتظامی در حال حاضر توسعه فناوری‌های پیشرفته پلیس هوشمند و لزوم تقویت توان نیروی انتظامی برای مقابله با موضوع قاچاق کالا و ارز و مبارزه با مواد مخدر و موضوعات از این دست می باشد.

فرمانده نیروی انتظامی تامین تجهیزات مورد نیاز این نیرو را در جهت برقراری نظم و امنیت کشور از اولویت‌های حائز اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد: انشاء الله با حمایت های وزارت دفاع بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن به قابلیت‌های فراوانی در اجرای مأموریت‌های متنوع و خطیر پلیس دست یابیم.
ایرنا

۱۳۹۹/۳/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...