نسخه چاپی

بشار رسن شاید دیگر برنگردد

عکس خبري -بشار رسن شايد ديگر برنگردد

بشار رسن هافبك عراقی تیم فوتبال پرسپولیس ممكن است مانند علیرضا بیرانوند پیش از پایان این فصل از رقابت‌های لیگ برتر با پرسپولیس خداحافظی كند.

به گزارش نما، بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس هنگام شیوع بیماری کرونا به کشورش رفت تا با عادی شدن شرایط به ایران بازگردد اما با شروع تمرینات هم همچنان او شاخص‌ترین غایب تمرینات این روزهای تیم یحیی گل‌محمدی است.

این هافبک عراقی تا نیم فصل هیچ دریافتی از پرسپولیس نداشت و حتی حدود ۳۰ درصد از مطالبات فصل گذشته او هم هنوز پابرجا باقی مانده بود. باشگاه پرسپولیس اما رفته رفته مطالبات فصل گذشته وی را تسویه کرد و حدود ۵ درصد از قرارداد این فصل وی را پرداخت کرد.

باشگاه پرسپولیس به رسن وعده داده بود پس از حضور او در ایران برای شرکت در تمرینات بخش دیگری از مطالبات وی پرداخت خواهد شد. این موضوع مورد قبول این هافبک عراقی واقع نشد چرا که بشار از بدقولی‌های مسوولان باشگاه پرسپولیس ناراحت بود و اعلام کرد پس از عملی شدن وعده‌ها به ایران خواهد آمد. مسوولان باشگاه در همین راستا وعده دادند که میزان پرداختی به رسن را با سایر بازیکنان همتراز خواهند کرد.

در همین راستا، روز گذشته(یکشنبه) سرانجام باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی خود از جمله رسن اقداماتی انجام داد اما میزان پرداختی به وی کمتر از وعده‌ای بود که به این بازیکن عراقی داده شده بود.

گفته می شود بشار رسن از کشورهای قطر و بلژیک پیشنهادهایی را دریافت کرده است و احتمال جدایی او پیش از پایان فصل وجود دارد البته مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس روز گذشته اعلام کرد که مشکلی برای بازگشت بشار رسن وجود ندارد و او تا پایان هفته به تهران خواهد آمد.
منبع: ایرنا

۱۳۹۹/۳/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...