نسخه چاپی

نیویورك‌تایمز: جورج بوش و رامنی هم از ترامپ حمایت نخواهند كرد

عکس خبري -نيويورک‌تايمز: جورج بوش و رامني هم از ترامپ حمايت نخواهند کرد

یك روزنامه مشهور آمریكایی از عدم حمایت جورج دبلیو بوش و میت رامنی از انتخاب مجدد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریكا خبر داده است.

به گزارش نما، روزنامه نیویورک تایمز فاش کرده است که جورج دبلیو بوش رئیس جمهور سابق آمریکا و میت رامنی سناتور جمهوریخواه ایالت یوتا از انتخاب مجدد ترامپ به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده حمایت نخواهند کرد.

بر اساس این گزارش، برخی از رهبران جمهوریخواه آمریکا با این چالش روبرو شده‌اند که آیا از رئیس جمهور فعلی ایالات متحده حمایت کنند یا از نامزدی جو بایدن در انتخابات 2020 میلادی حمایت نمایند.

رویدادهای اخیر به خصوص واکشن ترامپ به اعتراضات ضد نژادپرستی و رفتار پلیس با سیاهپوستان آمریکایی و مقابله با شیوع ویروس کرونا تاثیر زیادی بر شک و تردید رهبران جمهوریخواه برای حمایت از ترامپ در رقابت های انتخاباتی نوامبر 2020 داشته است.

افراد نزدیک به جورج دبلیو بوش به این روزنامه گفتند که او از انتخاب مجدد ترامپ حمایت نخواهد کرد.

میت رامنی نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری 2012 آمریکا پیش از این در ماه فوریه به نشریه آتلانتیک گفته بود که از ترامپ در انتخابات 2020 حمایت نخواهد کرد چرا که ترامپ در جریان استیضاح در سنا، او را به سوء استفاده از قدرت متهم کرده است.

کالین پاول وزیر خارجه دولت بوش نیز در مصاحبه با سی ان ان تاکید کرده است که در انتخابات ریاست جمهوری 2020 از بایدن حمایت خواهد کرد چرا که ترامپ درباره مسائل مختلف دروغ می گوید.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۳/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...