نسخه چاپی

قرارداد رازآلود ویلموتس با تیم ملی؛ یك شاهكار تمام عیار!

عکس خبري -قرارداد رازآلود ويلموتس با تيم ملي؛ يک شاهکار تمام عيار!

مارك ویلموتس بابت 66 روز كار بی حاصل با غیبت های مكرر و نتایج مفتضحانه، اگر برنده دعوای حقوقی با فدراسیون فوتبال شود، چنان كلاه گل و گشادی سر فوتبال ایران رفته كه آن سرش ناپیداست.

به گزارش نما،‌ قرارداد مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران، امروز شامل یک کلاف سردرگم است و در مقطع زمانی فعلی فدراسیون و وزارت ورزش از سرناچاری، توپ را به زمین هم شوت می کنند اما سرانجام برگ های تاریخ ورق خواهد خورد و روزی در یک مکان و زمان مشخص، همه چیز درباره قرارداد رازآلود ویلموتس برای شهروندان ایرانی روشن خواهد شد.


خبرگزاری ها در تحلیل های خود ادعا می کنند اگر در پرونده پیچیده ویلموتس، رای به نفع سرمربی سابق تیم ملی ایران صادر شود، خسارت مالی گسترده ای که نصیب فدراسیون ما می شود وحشتناک و غیرقابل جبران خواهد بود.

این قرارداد حتی با گواردیولا، مورینیو، زیدان و مربیان سطح اول جهان (به فرض طلوع باشکوه تر!) هم نباید امضا می شد؛ چه برسد به ویلموتس که قبل از ایران، تجربه یک ناکامی محرز برای صعود به جام جهانی را داشت.


ویلموتس بر اساس هر رابطه ای که وارد فوتبال ایران شد، نشان داد گزینه ای با صلاحیت برای ما نبود؛ آنهایی هم که با حضور ویلموتس، توهم «نجابت رفتاری و اخلاقی» او را زده بودند و افراد ساده دل، حماقتی همچون «فوتبال هجومی» را در سر می پروراندند حالا وارد مخمصه ای به نام رای نهایی فیفا شده اند.


هیچ کس دقیقا نمی داند ویلموتس به سفارش چه کسی وارد فوتبال ایران شد و قراردادش توسط چه کسانی با این فضاحت بسته شد. ویلموتس بابت 66 روز کار بی حاصل با غیبت های مکرر و نتایج مفتضحانه، اگر برنده این دعوای حقوقی شود، چنان کلاه گل و گشادی سر فوتبال ایران رفته که آن سرش ناپیداست. فقط منتظریم مسولان مربوطه که وعده کنکاش بی تعارف در این زمینه را داده اند به خاطر حیثیت فوتبال کشور و حق طبیعی مردم که دانستن و آگاهی است، بیش از این زمان را تلف نکنند و حقایق را بگویند.
فوتبال ایران در فیفا پرونده های بیشماری دارد که اعتبار ما را در سازمان جهانی فوتبال، مخدوش کرده است؛ گویا پرونده وحشتناک ویلموتس در راس هرم تمام شاهکارهایی است که در طول تاریخ فوتبال ما رقم خورده است!
منبع: روزنامه خبر ورزشی

۱۳۹۹/۳/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: