نسخه چاپی

كفاشیان در جلسه آتی هیئت رئیسه فدراسیون شركت می‌كند

عکس خبري -کفاشيان در جلسه آتي هيئت رئيسه فدراسيون شرکت مي‌کند

قرار است علی كفاشیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال در جلسه بعدی هیئت رئیسه این فدراسیون شركت كند.

به گزارش نما، علی کفاشیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال سال گذشته به دلیل تخلف در یک پرونده برای فروش حق پخش تلویزیونی، از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال پنج سال محروم شده بود که این پنج ساله به یک سال کاهش یافت.

با توجه به اینکه کفاشیان محرومیت یک ساله خود را گذرانده و از پست نایب رئیسی فدراسیون فوتبال نیز کناره‌گیری نکرده است، قصد دارد در جلسه بعدی هیئت رئیسه فدراسیون شرکت کند. هنوز زمان جلسه آینده هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام نشده است.

کفاشیان برای هشت سال ریاست فدراسیون فوتبال را بر عهده داشته است.

وی درباره قوت گرفتن بحث حضورش در فدراسیون فوتبال به‌عنوان سرپرست اظهار داشت: قبلا هم گفته بودم هر کمکی از دستم برآید برای فوتبال ایران انجام خواهم داد. امروز کمیته استیناف حکم کاهش محرومیتم از 5 سال به یک‌سال را ابلاغ کرد و بدین ترتیب دوران محرومیتم به پایان رسید و آماده خدمت به فوتبال هستم.


وی درباره اینکه گفته می‌شود با افراد مورد اعتمادش برای حضور در فدراسیون هم صحبت کرده، گفت: من تیم خاصی ندارم و پس از ورود به مجموعه‌ای با افراد حاضر در آن مجموعه کار می‌کنم. نبی و اعضای هیئت رئیسه از دوستانم هستند و مشکلی وجود ندارد.

کفاشیان درباره اینکه چقدر احتمال دارد به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال مشغول به کار شود، به تسنیم گفت: فعلا یکی دو روز صبر کنید اما این موضوع دور از ذهن نیست. 50 درصد که از طرف من باشد، حل شده و مانده 50 درصد طرف مقابل!

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ادامه داد: با اعضای هیئت رئیسه ارتباط خوبی دارم و در اولین جلسه هیئت رئیسه شرکت خواهم کرد و باید با آنها درباره آینده فوتبال ایران صحبت کنم. استعفای کتبی نداده بودم و هنوز نایب رئیس اول فدراسیون و عضو هیئت رئیسه هستم. باید با کمک هم کاری کنیم که فدراسیون از این شرایط خارج شود.

کفاشیان تصریح کرد: با حضورم در فدراسیون و در مدت 4-3 ماه نمی‌توانم معجزه کنم اما سعی می‌کنم در مدت زمانی خاص امور فدراسیون را روی غلتک بیندازم و در مسیر خوبی گام برداریم. در این راه نیاز به کمک همه افراد است.

وی درباره اینکه نمی‌خواهد درباره دلایل محرومیتش از سوی کمیته اخلاق که به موضوع حق پخش تلویزیونی ارتباط داشت، صحبت کند، گفت: در آینده در این باره حرف خواهم زد.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال درباره کاهش محرومیت ترابیان به یک سال خاطرنشان کرد: این محرومیت حق ترابیان نیست و او سلامت کار کرده و نباید محروم شود.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۳/۲۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: