نسخه چاپی

مجیدی در اهواز به دنبال طلسم شكنی

فرهاد مجیدی تا به حال به عنوان سرمربی در خارج از تهران به برتری نرسیده و گلی نزده است.

به گزارش نما ، تیم فوتبال استقلال روز چهارشنبه در چارچوب دیدار عقب افتاده هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر باید در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف میزبان خود فولاد خوزستان برود. این دیدار برای آبی‌پوشان تهرانی بسیار مهم است چرا که با پیروزی در آن می‌توانند فاصله خود را با صدر جدول به هشت امتیاز کاهش دهند و به رده دوم جدول رده‌بندی صعود کنند.

فرهاد مجیدی قرار است برای هشتمین بار در لیگ برتر روی نیمکت استقلال بنشیند. او در هفت بازی قبلی در لیگ هجدهم و نوزدهم به چهار برد، ۲ تساوی و یک باخت رسیده بود و حال باید دیددر تقابل با فولاد برای این سرمربی چه نتیجه‌ای به دست می‌آید.

مجیدی اما یک ضعف بزرگ داشته است. او در ۲ بازی که خارج از تهران انجام داده به هیچ بردی نرسیده و حتی گل هم نزده است. تیم تحت هدایت فرهاد در هفته بیست و نهم لیگ هجدهم با نتیجه مساوی بدون گل در آبادان مقابل صنعت نفت متوقف شد و فصل بعد نیز در هفته بیست و یکم با حساب یک بر صفر مغلوب گل‌گهر سیرجان شد. تساوی ۲ بر ۲ در برابر پرسپولیس نیز در دیداری که استقلال میهمان بود رقم خورد اما این دیدار در ورزشگاه آزادی به انجام رسید.

از طرف دیگر اما عملکرد مجیدی به عنوان سرمربی مقابل تیم‌های خوزستانی قابل توجه بوده است. او یک برد چهار بر ۲ مقابل استقلال خوزستان داشت. سپس با صنعت نفت به تساوی بدون گل رضایت داد. در گام بعدی تیم او توانست با حساب ۲ بر یک از سد نفت مسجد سلیمان بگذرد و حالا نوبت به چهارمین تقابل با تیم‌های خوزستانی از راه رسیده است. باید دید فرهاد همچنان می‌تواند بدون شکست باقی بماند یا خیر.
منبع: ایرنا

۱۳۹۹/۳/۳۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: