نسخه چاپی

مرزبان: ویلموتس تعادل روحی نداشت

عکس خبري -مرزبان: ويلموتس تعادل روحي نداشت

سرمربی اسبق تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: من اطلاع پیدا كرده بودم كه ویلموتس تعادل روحی ندارد؛ حتی این مورد را به یكی از مسئولان فدراسیون فوتبال هم گفتم.

به گزارش نما، علیرضا مرزبان در خصوص آغاز مجدد لیگ برتر و سایر اتفاقات و حواشی پیرامون فوتبال ایران صحبت‌هایی به زبان آورد که می‌خوانید:

نمی‌توان زندگی را تعطیل کرد
به نظرم لیگ باید برگزار شود. نمی‌توان زندگی را تعطیل کرد. حتی بازار تهران هم باز شده و شلوغ است. با این حال، همه باید براساس پروتکل‌ها پیش بروند. می‌بینید که بازی‌ها در آلمان هم چند وقتی است که بدون مشکل آغاز شده و پیگیری می‌شود.

کاش از همان اول با اسکوچیچ صحبت می‌کردند
وی درباره پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال، گفت: گزینه‌های خوبی برای تیم ملی وجود داشت، اما اتفاقاتی که رقم خورد، خوب نبود. اول با علی دایی صحبت شد و بعد هم با امیر قلعه‌نویی. سپس به یکباره دراگان اسکوچیچ از پشت‌پرده بیرون آمد. من دقیقا با همین موضوع مشکل داشتم. ای‌کاش از همان اول با اسکوچیچ صحبت می‌کردند. اینکه او در زمان هدایت ملوان یا خونه‌به‌خونه نتیجه نگرفته، مبنای درستی برای قضاوت این مربی نیست. سرمربی باید ابزار خوبی برای نتیجه‌گیری داشته باشد.

فرم آمدن اسکوچیچ ایراد داشت
سرمربی اسبق تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: همین هانسی فلیک که الان با بایرن مونیخ به موفقیت رسیده و با این تیم قهرمان بوندسلیگا شده، در دو تیم دیگر اخراج شده بود. به نظرم فرم آمدن اسکوچیچ ایراد داشت. کاش از همان ابتدا شفاف‌سازی صورت می‌گرفت. من با آمدن ویلموتس هم مخالف بودم چون اطلاع پیدا کردم که او تعادل روحی ندارد. حتی این مورد را به یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال هم گفتم، اما گویا آن زمان دیگر کار تمام شده و بُرش برخی افراد، بیشتر از این حرف‌ها بود.

انتقاد باید ریشه‌دار باشد
مرزبان در مورد مسیر سختی که تیم ملی برای رسیدن به جام جهانی در پیش دارد، گفت: با وجودی که کار سختی داریم، ولی من خوشبین هستم. تیم ملی ما از عراق و بحرین بهتر است، ولی باید به اسکوچیچ کمک کنیم. این وظیفه همه ماست که پشت تیم ملی باشیم، چون هدف ما این است که به جام جهانی برویم. من حتی به کی‌روش هم انتقاد داشتم، ولی تا آخر راه از او حمایت کردم. به نظرم انتقاد باید ریشه‌دار باشد. از روی حسادت و دشمنی نباید کسی را نقد کرد.

معضل اصلی فوتبال ایران کجاست؟
وی در پایان خاطرنشان کرد: من عقیده شخصی خود را می‌گویم و معتقدم معضل اصلی فوتبال ایران از اطراف فدراسیون و برخی افراد داخل ساختمانش است. باید یک پاکسازی صورت بگیرد و نیروهای جدید تزریق شوند. اکنون تیم‌های پایه ما هم نتایج خوبی نمی‌گیرند و آنها هم بلاتکلیف هستند. با این حال امیدوارم زودتر فوتبال ایران سر و سامان بگیرد.

منبع: میزان

۱۳۹۹/۴/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: