نسخه چاپی

اصفهانیان: صحبتی درباره بازگشت كفاشیان نشده است

عکس خبري -اصفهانيان: صحبتي درباره بازگشت کفاشيان نشده است

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: ما درباره پرونده مارك ویلموتس كتباً به جایی كه در این مورد از ما سؤال شده بود، پاسخ دادیم.

به گزارش نما، فریدون اصفهانیان عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در حاشیه برگزاری سمینار داوران در جمع خبرنگاران درباره برگزاری این سمینار و کلاس داوری اظهار داشت: ابتدا جا دارد به خاطر برگزاری این کلاس و توضیحاتی که دکتر خانلری داد، تشکر کنم. این کلاس می‌تواند خیلی کمک کند و برای داوران مفید باشد. همان‌طور که ملاحظه کردید این کلاس برای شروع مجدد مسابقات لیگ برتر است و از برگزارکنندگان آن که خیلی زحمت کشیدند تا کلاس برگزار شود، تشکر می‌کنم. امیدوارم داوران به بهترین شکل وظایف‌شان را انجام دهند.

وی ادامه داد: تمام کشورهای دنیا می‌خواهند به شرایط عادی برگردند، ولی باید بگویم که وضعیت جامعه هنوز عادی نیست و باید پروتکل‌ها را رعایت کنیم و مواردی که در این کلاس هم تذکر داده شد، باید رعایت شود. همه داوران و کمک داوران در استان‌های خودشان معرفی می‌شوند تا تست ‌دهند و اگر در استان خودشان هم نتوانند این کار را انجام دهند در استان‌های مجاور تست خواهند داد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که از مفاد قرارداد ویلموتس اطلاع داشته است یا رئیس فدراسیون شخصاً قرارداد بسته است، گفت: ما تمام این مسائل را کتباً به جایی که در این مورد از ما سؤال شده بود، پاسخ دادیم. قرارداد ویلموتس یک کار جمعی بود و هرچه اتفاق افتاده است، تصمیماتی بوده که در هیئت رئیسه گرفته شده است و همان‌جا هم می‌ماند و جایی هم که باید پاسخ می‌دادیم، جوابگو بودیم.

اصفهانیان درباره صحبت‌های قاضی‌زاده هاشمی که گفته است هر کسی که قرارداد ویلموتس را امضا کرده است باید پولش را هم بدهد، تصریح کرد: ما به نظر ایشان احترام می‌گذاریم، ولی در این مملکت قانون هست و همه چیز طبق قانون انجام می‌شود.

وی در مورد بازگشت کفاشیان و اینکه مطرح شده است او موافق حضور کفاشیان در فدراسیون فوتبال هست، خاطرنشان کرد: در این رابطه در فدراسیون هیچ صحبتی انجام نشده است. اصلاً چنین چیزی نبوده که چه کسی مخالف است و چه کسی موافق. اگر جلسه‌ هیئت رئیسه تشکیل شود ما در آن جلسه صحبت‌های‌مان را مطرح می‌کنیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که چقدر امیدوار است تا فدراسیون فوتبال کمترین خسارت را در پرونده ویلموتس بدهد، اظهار کرد: فدراسیون فوتبال برای این کار وکیل گرفته است و در دادگاه CAS حضور دارند. ان‌شاءالله وکلا کمک می‌کنند که این مشکل حل شود.

اصفهانیان درباره اینکه وکلای فدراسیون فوتبال در این پرونده استعفا داده‌اند، گفت: من خیلی در جریان استعفای آنها نیستم و اگر هم استعفا داده باشند، حتماً جایگزینی برای آنها انتخاب خواهد شد.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا این کلاس‌ها برای داوران لیگ یکی هم برگزار می‌شود، گفت: بستگی دارد. باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۴/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: