نسخه چاپی

نبی: میدان مسابقه جای آزمون و خطا نیست

عکس خبري -نبي: ميدان مسابقه جاي آزمون و خطا نيست

دبیركل فدراسیون فوتبال گفت: میدان مسابقه جای آزمون و خطا نیست و باید تلاش كنیم مسابقات هفته‌های پایانی را با سلامتی و صلابت به پایان برسانیم.

به گزارش نما، طبق اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی در سمینار یک روزه داوران لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: در ابتدا جا دارد از شما بخاطر حضور در این کلاس تشکر کنم. خوشبختانه همه شما از لحاظ فنی و دانش در سطح خوبی هستید و بحث‌های آموزشی به شما یک بار دیگر یادآوری موضوعاتی است که قبلا کسب کرده اید.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: با توجه به شرایط ویروس کرونا که تمام دنیا از جمله کشور ما را فرا گرفته، باعث شده تا آداب مسابقات و تمرینات و همچنین نوع مقررات و روش‌های داوری از یک حساسیت ویژه‌ای برخوردار باشد و تا آنجایی که من اطلاع دارم ۳ تعویض به ۵ تعویض تغییر یافته است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تصریح کرد: با توجه به حساسیت‌های هفته‌های پایانی لیگ از شما می‌خواهم به گونه‌ای در زمین مسابقه، بازی‌ها را مدیریت کرده و از سلامتی و موقعیت اجتماعی تان مواظبت کنید، چرا که مسئولیت‌تان سنگین است و به عنوان مسئول فدراسیون در زمین مسابقه هستید. بر همین اساس وظایف‌تان سنگین و دشوار است. آنچه مسلم است در کنار این وظایف مهم به لحاظ فنی و مدیریتی، میدان مسابقه جای آزمون و خطا نیست و باید تلاش کنیم مسابقات هفته‌های پایانی را با سلامتی و صلابت به پایان برسانیم. با توجه به پروتکل‌های بهداشتی در صورت تغییر زمان مسابقات یا دستورالعمل‌های جدید از ستاد ملی کرونا، متعاقبا موارد جدید به شما اعلام خواهد شد.

محمدنبی در پایان خاطرنشان کرد: داوران جایگاه مهمی دارند و نباید بگذاریم برخی از رسانه‌ها با فشار و موضوعات مختلف تمرکزتان شما را به هم بزنند. چشم فدراسیون به دست و سوت‌های شماست. امیدوارم مسابقات را با صلابت، همبستگی و یک رفاقت خوب قضاوت کنید و در اتمسفر رسانه‌ای قرار نگیرد.

منبع: فدراسیون فوتبال

۱۳۹۹/۴/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: