نسخه چاپی

جلسه ویژه كمیسیون اقتصادی مجلس با قالیباف و همتی درباره قیمت ارز

عکس خبري -جلسه ويژه کميسيون اقتصادي مجلس با قاليباف و همتي درباره قيمت ارز

عضو كمیسیون اقتصادی مجلس شورای از نشست ویژه این كمیسیون با حضور رئیس مجلس و رئیس كل بانك مركزی درباره وضعیت بازار ارز خبر داد و گفت: این نشست امروز برگزار می‌شود.

به گزارش نما، محسن علیزاده عضو کمیسوین اقتصادی مجلس شورای اسلامی از جلسه ویژه این کمیسیون با رئیس مجلس و رئیس کل بانک مرکزی درباره افزایش قیمت ارز خبر داد و گفت: این نشست امروز(سه‌شنبه، سوم تیر 99) با حضور تمامی اعضای کمیسیون و در دفتر آقای قالیباف رئیس مجلس تشکیل می‌شود.
وی افزود: براساس دعوتی که از سوی کمیسیون اقتصادی مجلس از آقای همتی رئیس کل بانک مرکزی برای حضور در این کمیسیون صورت گرفته، وی قرار است در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس حضور یابد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: قرار است در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس که با حضور آقایان قالیباف و همتی، رئیس مجلس و رئیس کل بانک مرکزی برگزار می‌شود، درباره افزایش افسارگسیخته قیمت ارز و نیز تأثیر آن بر روند قیمت‌های کالاهای اساسی بحث و تبادل نظر شود.

علیزاده در پایان خاطرنشان کرد: در جلسه امروز همچنین، اعضای کمیسیون نیز سؤالات و ابهامات‌شان در حوزه قیمت‌گذاری انواع ارز را از رئیس کل بانک مرکزی مطرح می‌کنند.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۴/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...