نسخه چاپی

۲۰۰۰ مورد بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری زنجان انجام شد

عکس خبري -???? مورد بازديد نظارتي از تاسيسات گردشگري زنجان انجام شد

زنجان- ارجمند،مدیركل میراث فرهنگی زنجان گفت: طی سه ماهه سال جاری بیش از دو هزار بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری استان زنجان انجام شده است.

به گزارش نما امیر ارجمند در گفتگو با خبرنگار بازار گفت: در راستای پیشگیری و کنترل بیماری کووید ۱۹ بازدید نظارتی لازم از تاسیسات گردشگری استان به جد دنبال شده است.

وی اظهار کرد: طی سه ماهه سال جاری بیش از دو هزار بازدید نظارتی از مراکز اقامتی و تأسیسات گردشگری استان توسط کارشناسان اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان و با همکاری سایر دستگاه‌های نظارتی انجام شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی زنجان، گفت: خوشبختانه شکایات از خدمات مراکز تاسیساتی و گردشگری در استان کاهش یافته و این نشان می دهد کیفیت خدمات افزایش یافته است.

ارجمند تاکید کرد: این بازدیدها در راستای بررسی وضع موجود، ارائه خدمات مناسب، بهبود کیفیت سطح خدمات‌دهی و رفاه حال مسافران و گردشگران از مراکز اقامتی، رستوران‌ها، مراکز پذیرایی، بین راهی، دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز اقامتی موقت است.

وی گفت: مراکز گردشگری که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند پلمب می شوند و ادامه فعالیت آنها سلب خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی زنجان، تصریح کرد: سامانه ۰۹۶۲۹ برای رسیدگی به شکایات مردمی در نظر گرفته شده و به همه شکایات ثبت شده در این سامانه در اسرع وقت رسیدگی می شود.

۱۳۹۹/۴/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...