نسخه چاپی

چاپ سوم «دخترها بابایی اند» به روز دختر رسید

عکس خبري -چاپ سوم «دخترها بابايي اند» به روز دختر رسيد

چاپ سوم كتاب دختر ها بابایی اند همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) توسط انتشارات شهید كاظمی منتشر شد.

به گزارش نما، چاپ سوم کتاب دختر ها بابایی اند همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

باید حدود ۴۰ سال میگذشت تا مردم باورشان شود شاهرخ ضرغام ها یک اتفاق نبودند تا باورشان شود پرنده ی شهادت به سر و لباس، نگاه نمی کند؛ به قلب نظر می اندازد و اگر بوی عشق از آن به مشامش رسید، روی بام باطن پاک می نشیند و جان را به هدیه، نزد دوست میبرد.

شهید جواد محمدی حر دیگریست. حری که ۴۰ سال بعد از حرانقلاب، از جرگه ی یخه بازگذاران و شلوار شش جیب پوشان و پاشنه کفش خوابانان به خیل شهدا پیوست تا شاهد دیگری باشد بر اینکه داش مشتی ها هم عاشق میشوند. عاشق خدا.

جواد محمدی علیرغم تیپ خاص و رفتار داش مشتی طورش دل در گرو آرمان ها و ارزش هایی داشت که حتی حاضر بود در راه آنها جان خود را نیز فدا کند . با اینکه نحوه ی لباس پوشیدن و صحبت کردنش اصلا مثل دیگر هم قطارانش نبود، ولی به گفته ی هرکس با او حتی چند دقیقه ای نشست و برخواست کرده بود، رفتارش رنگ و بوی خدایی داشت . از مهربانیش بوی بهشت می آمد، از غیرتش بوی ذولفقار علی (ع) و از نماز هایش بوی معراج.

اما حالا بعد از شهادت، روایت زندگی پر فراز و نشیبش به قلم بهزاد دانشگر به نگارش در آمده تا شاید برای کسانی که این شهید را از نزدیک ندیده اند، دریچه ای باشد به سبک زندگی و مرام و مسلکش که آن را از نزدیک لمس کنند و با آن انس گیرند .

دانشگر که قبل از این اثر، تجربه های موفقی درزمینه ی خاطره نگاری و روایت های غیر داستانی دارد، اینبار دست به قلم شده تا با فرمی جدید داستان زندگی شهید را از خلال خاطرات و گفتگو های نزدیکانش به تصویر بکشد . تصویری که غیر از زندگی پر کشمکش و پر جاذبه اش ، به ابعاد گسترده ی درونی و بیرونی شخصیتش نیز میپردازد.

چاپ سوم کتاب "دخترها بابایی اند" روایتی است پر احساس از زندگی شهید مدافع حرم جواد محمدی که به قلم بهزاد دانشگر(نویسنده کتاب ادواردو) در قطع رقعی و ۲۷۲ توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

علاقه مندان جهت تهیه این کتاب با دست خط یادگاری و امضا نویسنده میتوانند از طریق سایت رسمی انتشارات شهید کاظمی به نشانی nashreshahidkazemi.ir و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را با تخفیف ویژه تهیه نمایند

۱۳۹۹/۴/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...