نسخه چاپی

توقف نماد چكاپا به دلیل نوسانات قیمت سهام

عکس خبري -توقف نماد چکاپا به دليل نوسانات قيمت سهام

ماد معاملاتی شركت گروه صنایع كاغذ پارس با نماد چكاپا به دلیل نوسانات قیمت سهام بسته شد.

به گزارش نما ،نماد معاملاتی شرکت گروه صنایع کاغذ پارس با نماد چکاپا به دلیل نوسانات قیمت سهام طی روزهای اتی معاملاتی بسته شد.

در اطلاعیه سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار با موضوع ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی عنوان شده؛


به استناد ماده ۱۲ مکرر ۲ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس ایران به اطلاع می رساند نماد معاملاتی آن شرکت به علت نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر متوقف گردید. لذا به منظور رعایت دستورالعمل فوق الذکر ، ضروری است حداکثر ظرف مدت دو روز کاری سوالات و ابهامات مطرح شده در سامانه تدان توسط شرکت بررسی و پاسخ به آن ها مطابق اطلاعیه اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی افشا گردد.
پس از توقف نماد معاملاتی به علت نوسان قیمت سهام طی ۱۵ روز معاملاتی متوالی و انتشار اطلاعیه ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی، اشخاصی که به سامانه تدان (tedan.ir) دسترسی دارند می توانند حداکثر تا ساعت ۲۴ همان روز نسبت به طرح سوال از ناشر اقدام نمایند (اشخاصی که به سامانه تدان دسترسی ندارند می توانند سوالات خود را از طریق یکی از نهادهای مالی که دارای مجوز فعالیت مشاور سرمایه‌گذاری از سازمان بورس و اوراق بهادار باشد،در این سامانه ثبت نمایند). پس از پایان مهلت ثبت سوالات، ناشر موظف است حداکثر ظرف مدت دو روز کاری نسبت به تهیه پاسخ و ارسال آن اقدام نماید. در صورت عدم ارسال پاسخ یا ارایه پاسخ ناقص توسط ناشر، بورس مربوطه عدم پاسخگویی ناشر را به عموم افشا می نماید.

به گزارش بازار، قیمت پایانی معاملاتی این شرکت ۱۲.۲۵۷ ریال بوده که نسبت به ۱۰ روز گذشته حدود ۳۰ درصد افزایش رشد داشته اشت. این شرکت با میانیگن حجم ماه ۱۵۰ میلیون واحد یکی از نمادهای با قدرت نقدشونگی بالا است.

این احتمال وجود دارد با توجه به افزایش قیمت ارز و همچنین افزایش قیمت محصولات کاغذی روند شر این شرکت همچنان ادامه داشته باشد.
بازار

۱۳۹۹/۴/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...