نسخه چاپی

قهرمان كشتی فرنگی جهان: باید قدردان مدافعان سلامت باشیم/ از تصویب چرخه انتخابی تیم ملی خوشحال هستم

پویا دادمرز گفت: به عنوان یك ورزشكار تنها كاری كه می‌توانستم در قبال زحمات و تلاش‌های مدافعان سلامت انجام دهم، اهدای مدالم بود.به گزارش نما، پویا دادمرز دارنده مدال طلای جوانان کشتی فرنگی جهان با بیان این مطلب افزود: چند ماه است که کشورمان درگیر ویروس کرونا است و در این مدت مدافعان سلامت اعم از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی با از خودگذشتگی و ایثار در خط مقدم مبارزه با این ویروس خطرناک حضور دارند.

وی ادامه داد: تنها کاری که به عنوان یک ورزشکار می‌توانستم در قبال زحمات این عزیزان انجام دهم، اهدای مدالم به آن‌ها بود.

دادمرز در مورد چرایی این تصمیم خود گفت: من در فینال رقابت‌های جهانی با شکست کشتی گیر آمریکایی به مدال طلا دست یافتم و این مدال ارزشمندترین مدال من بود. امیدوارم که مدافعان سلامت کشورمان نیز هرچه زودتر در مقابله با این ویروس به پیروزی برسند.

وی با اشاره به اینکه مردم موارد بهداشتی را رعایت کنند تصریح کرد: در شهر ایذه که در آن زندگی می‌کنم، همشهریان موارد بهداشتی از جمله زدن ماسک را رعایت نمی‌کنند و توصیه ام به عنوان یک کوچکتر به آن‌ها این است که برای مقابله با شیوع این ویروس حتما از ماسک استفاده کنند.

دادمرز در مورد نحوه تمریناتش در این مدت اظهار داشت: در وزن ۵۵ کیلوگرم حضور دارم و در این مدت با دیگر ملی پوشان همشهری ام تمرینات را با رعایت کامل موارد بهداشتی و ایمنی انجام داده ایم.

وی گفت: از آمادگی نسبی برخوردار هستم و برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر آمادگی دارم.

دادمرز در پایان در مورد برنامه‌های پیش روی خود خاطرنشان کرد: از اینکه چرخه انتخابی تیم ملی به تصویب رسید خوشحالم، به نظر من یک کشتی گیر با قهرمانی در رقابت‌های کشوری می‌تواند گام بزرگی در ملی پوش شدن خود بردارد و هدف من نیز حضور در قابت‌های قهرمانی کشور و پس از آن پوشیدن تیم ملی کشتی فرنگی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران
ثبت: ۱۳۹۹/۴/۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: