نسخه چاپی

مسی عامل وحشت سیمئونه در لالیگاست

عکس خبري -مسي عامل وحشت سيمئونه در لاليگاست

ستاره بارسلونا در لالیگا بارها دروازه اتلتیكومادرید را باز كرده است.

به گزارش نما، بارسلونا که لیونل مسی را در اختیار دارد نمی‌داند شکست برابر اتلتیکوی دیگو پابلو سیمئونه چه معنایی می دهد. آمار این تیم خیلی مثبت است. این تصویر آشناست: بازی برابر است، مسی گلزنی می کند، سیمئونه مضطرب می شود و بارسا پیروز می شود. این اتفاق در دیدار رفت در واندا متروپولیتانو رخ داد. همچنین پیش از آن در فصل ۱۸-۲۰۱۷ در یک بازی مهم اتفاق افتاد. سیمئونه پس از این که با ضربه آزاد زیبای مسی شکست را پذیرفت، گفت: اگر مسی پیراهن روخی بلانکو را بر تن می کرد ما یک بر صفر پیروز می شدیم.


یازده پیروزی و پنج تساوی آمار مسی برابر اتلتیکوی سیمئونه است. این آمار در لالیگا به ثبت رسیده است. ستاره آرژانتینی یازده گل به ثمر رسانده و شش پاس گل داده است.

این شرایط در لیگ قهرمانان اروپا کاملا متفاوت است و در مراحل حذفی یک پیروزی، یک تساوی و دو شکست به ثبت رسیده است. مسی در این دیدارها نه گلی به ثمر رسانده و نه پاس گل داده است. در کوپا دل ری آمار مثبت است. سه پیروزی و یک تساوی. در سوپرجام اسپانیا مسی نتوانسته است از دیوار روخی بلانکو عبور کند (دو تساوی و یک شکست). با این حال در سال ۲۰۱۳ توانست عنوان قهرمانی را به دست آورد. همچنین بارسا در عربستان مغلوب اتلتیکو شد.

مسی وحشت سیمئونه در لالیگاست و بارسا سه هفته است که نتواسته است از گل های ستاره اش بهره ببرد.

منبع: ایسنا

۱۳۹۹/۴/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: