نسخه چاپی

یووه بازیكنش را با مهاجم سیتی معاوضه كرد

عکس خبري -يووه بازيکنش را با مهاجم سيتي معاوضه کرد

بانوی پیر از عقد قرارداد با یك بازیكن جدید و پایان همكاری با ۲ تن از بازیكنان خود خبر داد.

به گزارش نما، باشگاه یوونتوس به صورت رسمی از فروش مهاجم جوان خود استفی ماویدیدی به تیم مون‌پولیه فرانسه در ازای 6.3 میلیون یورو و جذب فلیکس کوریا از منچسترسیتی در قالب معاوضه وی با پابلو مورنو خبر داد.

ماویدیدی تابستان سال گذشته به صورت قرضی به تیم دیژون فرانسه پیوسته بود و این فصل را در لوشامپیونه سپری کرده بود. او اما برای تمدید قراردادش نتوانست با این تیم به توافق برسد. اینگونه بود که مون‌پولیه برای خرید او پیش‌قدم شد اما روز گذشته (سه‌شنبه) اعلام شد که این تیم هم پا پس کشیده و راه برای ورود دیگر مشتریان او آتالانتا و لیل باز شده است. با این حال یوونتوس با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که انتقال ماویدیدی به مون‌پولیه قطعی شده و رقم قرارداد او طی سه قسط به بانوی پیر پرداخته می‌شود. فروش ماویدیدی برای یوونتوس 4 میلیون یورو سود به همراه خواهد داشت.

در همین حال باشگاه یوونتوس اعلام کرد که با باشگاه منچسترسیتی هم برای معاوضه بازیکن به توافق رسیده است و به این ترتیب فلیس کوریا مهاجم پرتغالی 19 ساله با ارزش تقریبی 10.5 میلیون یورو از تیم انگلیسی به تورین رفت و قراردادی 5 ساله بست. در همین حال پابلو مهاجم 18 ساله اسپانیایی بانوی پیر هم با قراردادی 10 میلیون یورویی راهی منچسترسیتی شد. این قرارداد هم برای یوونتوس 7.6 میلیون یورو سود به همراه داشت چرا که بانوی پیر او را به عنوان بازیکن آزاد از بارسلونا گرفت.

منبع: تسنیم
ثبت: ۱۳۹۹/۴/۱۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: