نسخه چاپی

تعرفه بسته‌های اینترنتی افزایش می‌یابد؟

عکس خبري -تعرفه بسته‌هاي اينترنتي افزايش مي‌يابد؟

به نقل از مدیركل دفتر نظارت بر سرویس ارتباطی و فناوری ارتباطات نوشت: افزایش قیمت بسته های اینترنت همراه از سوی اپراتورها برابر با مقرارت نیست و باید به نرخ گذشته برگردد.

به گزارش نما سید محمد امامی با اشاره به اشاره به افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی از سوی اپراتورها اظهار کرد: افزایش قیمت بسته های اینترنت همراه از سوی اپراتورها برابر با مقرارت نیست و باید به نرخ گذشته برگرد و این اقدام مطابق مصوبات ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقرارت تخلف محسوب می‌شود.
مدیرکل دفتر نظارت بر سرویس ارتباطی و فناوری ارتباطات ضمن اخطار به اپراتورها، تصریح کرد: ظرف ۲۴ ساعت آینده اپراتورها باید با هماهنگی سازمان تنظیم مقرارت قیمت بسته‌های اینترنتی را به نرخ گذشته بازگرداند و در صورت عدم اجرا اپراتورهای متخلف با جریمه مواجه خواهند شد.

وی افزود: اپراتورها موظف هستند اضافه دریافت از مشترکانی که اقدام به خرید بسته‌های اینترنتی که قیمت آن مورد تایید سازمان قرار نگرفته را به مشترکان عودت دهند و سازمان تنظیم مقرارت پیگر این مضوع خواهد بود.

افزایش تعرفه بسته های اینترنت غیرقانونی است/اضافه دریافت مرجوع می شود

امامی عنوان کرد: تعرفه ترافیک داخلی یک دوم و تعرفه پیام رسان‌ها یک سوم ترافیک خارجی در نظر گرفته شده است.
مدیرکل دفتر نظارت بر سرویس ارتباطی و فناوری ارتباطات بیان کرد: افزایش قیمت تعرفه بسته‌های اینترنتی باید در چارچوب قوانین سازمان تنظیم مقرارت باشد و افزایش قیمت به دلیل تغییرات نرخ ارز و یا هر دلیلی دیگر بدون اطلاع و اعلام سازمان تنظیم مقرارت تخلف است.
به گفته وی؛ افزایش قیمت تعرفه بسته‌های اینترنتی از سوی دو اپراتورها یکسان نبوده و تخلف آن‌ها متفاوت از یکدیگر است.
وی ادامه داد: در حال حاضر برنامه‌ای برای افزایش تعرفه بسته‌های اینترنتی وجود ندارد و اپراتورها نیز در صورت درخواست افزایش باید موضوع را در کمیسیون مربوطه اعلام کنند.
ثبت: ۱۳۹۹/۴/۱۴

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...