نسخه چاپی

انتقاد شدید شمسایی از كمیته فوتسال

عکس خبري -انتقاد شديد شمسايي از کميته فوتسال

كاپیتان سابق تیم ملی فوتسال در خصوص انتشار نامش به عنوان گزینه های سرمربیگری تیم «ب» فوتسال به شدت از این كمیته انتقاد كرد.به گزارش نما،‌ وحید شمسایی در واکنش به صحبت‌های چند روز اخیر که مدعی شدند وی گزینه سرمربی‌گری تیم ملی ب بوده و نفر پنجم شده اظهار داشت: واقعا نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا درمی‌آید. من از روز اول گفته‌ام که حاضر نیستم که در تیم ملی ب، الف، ج و...مربیگری کنم. واقعا نمی‌دانم چه کسی اسم من را وسط می‌کشد. تو را به خدا جمع کنید این بساط ناجوانمردانه را. واقعا خجالت بکشید.کار این روزهای همه ما شده غیبت کردن علیه همدیگر. به جای اینکه به فکر مردم در این شرایط سخت کرونایی باشیم علیه هم حرف می زنیم.

وی ادامه داد: چرا به دروغ از اسم من سو استفاده می‌کنید؟ مگر من با شما کاری دارم که هر زمان در هر کاری به مشکلی بر می‌خورید و کم می‌آورید از اسم امثال من سو استفاده می‌کنید؟ مگر انتخاب سرمربی‌گری تیم‌های ملی مسابقات محله است که می‌گویید فلانی 70 امتیاز و یا دیگری 60 امتیاز آورده است؟ تو را به خدا بس کنید این بازی‌ها و عوامفریببی‌ها را. چرا اینقدر دل پیشکسوتان فوتسال و علاقمندان این رشته را خون می‌کنید؟

شمسایی تاکید کرد: روز گذشته واقعا دلم به درد آمد از مصاحبه ناصرصالح پیشکسوت فوتسال. این چه بازی جدیدی است که داود پرهیزگار رئیس کمیته فوتسال و کمیته فنی برای ما درست کرده اند؟ چرا فدراسیون فوتبال به این موضاعات ورود نمی‌کند؟ به آقایان می‌گویم من را نمی توانید وارد بازی کثیف خود کنید.

شمسایی افزود: فردی دو تیم لیگ برتری را روانه لیگ دسته اول کرده و حالا هم در لیگ دسته پایین‌تر در حال نابودی یک تیم دیگر است، مگر می‌شود با یک بازیکنی که 3 قرارداد دارد قراداد دیگر منعقد کنند؟ این فرد مدعی شده که من هم گزینه این انتخابات بودم و نفر سوم شدم و شمسایی نفر پنجم. آیا به نظر شما انتخاب کمیته فنی و فوتسال در رابطه با این فرد درست بوده است؟
وی تصریح کرد: تمام حرکات پرهیزگار رییس کمیته فوتسال و کمیته فنی یک بازی به تمام معنا و بچگانه است. به گفته ناصر صالح و سفال منش و... اصلا از کسی برنامه‌ای خواسته نشده و کسی هم برنامه‌ای نداده این انتخاب یک انتخاب سلیقه‌ای و رابطه‌ای بوده و هیچ گزینه‌ای وجود نداشته است. کمیته فنی اعلام کرد که عمادی به عنوان سرمربی تیم ملی ب شناخته شده و ما هم در مقابل احترام گزاشتیم و حرفی نزدیم .چرا ما را وارد بازی‌های کثیف خود می‌کنید. بگذرید زندگی کنیم.

مهاجم سابق تیم ملی فوتسال خاطر نشان کرد: فردی که باید از حق حقوق کادر فنی و پاداش بازیکنان خود دفاع کند بی خود و بی جهت هر جا می‌نشیند می‌گوید وحید شمسایی در ارائه برنامه نفر هفتم شده. به کمیته فوتسال و کمیته فنی یکبار دیگر می‌گویم به هیچ وجه وقتی حاضر نیستم با تیم ملی الف ،ب، ج ، ن و.... کار کنم آقایان چگونه مدعی هستند که من برنامه داده ام و حالا نفر پنجم ای هفتم شدم؟ اگر آقایان راست می گویند هر برنامه و یا درخواست من اگر وجود دارد رسانه‌ای کنند تا مردم بدانند چه در کمیته فوتسال و فنی می‌گذرد. بگذارید در این شرایط سخت ویروس کرونا مردم زندگی خودشان را کنن. به جای کمک به مردم کار آقایان شده غیبت و دروغگویی. مگر ما مسلمان نیستیم چرا بی‌خود و بی جهت پای دیگران را به بازی های بچگانه خود می‌کشید؟

وی خاطر نشان کرد: داوود پرهیزگار در کمیته فوتسال و آقایان کمیته فنی به جای درست کردن این حاشیه‌ها به دنبال شفاف سازی باشد. بگذارید یک روز این فوتسال بدون حاشیه، رنگ خوش و آرامش را ببیند. تا کی می‌خواهید این روند مسخره را ادامه دهید؟ هر روز یکی مصاحبه می‌کند و یک حاشیه درست می‌کند. من نمی‌دانم آقایان به دنبال چه هستند؟ چقدر به دنبال مطرح کردن اسم خود هستید؟ بس کنید تو را به خدا. ما که کاری با شما نداریم شما هم کاری به کار ما نداشته باشید.

شمسایی اضافه کرد: کار شماها در کمیته فوتسال و فنی شده استفاده از نام پیشکسوتان همچون ناصر صالح سفال منش ابطحی رعدی و... در حال حاضر همه باید به فکر تیم ملی باشیم که بازی‌های آسیایی و جهانی را در پیش دارد. مردم توقع دارند که تیم ملی مجددا در بازی‌های جهانی عنوان بالاتری از سومی جهان را کسب کند.

کاپیتان سابق تیم ملی گفت: متاسفانه کمیته فنی نه رییس دارد نه سخنگو. هر روز هم شاهد مصاحبه ای حاشیه‌ای هستیم من در اینجا از فدراسیون فوتبال درخواست می کنم که هر چه زودتر به بحث کمیته فوتسال و کمیته فنی ورود کنند و نگذارند هر روز یک حاشیه ای جدید در فوتسال ساخته شود.
منبع: فارس

۱۳۹۹/۴/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: