نسخه چاپی

سرمایه‌گذاری ۱۸۵ میلیارد ریالی در شركت پاسارگاد صنعت باطری گرمسار

عکس خبري -سرمايه‌گذاري ??? ميليارد ريالي در شرکت پاسارگاد صنعت باطري گرمسار

تشنه دل، سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان از سرمایه‌گذاری ۱۸۵ میلیارد ریالی در شركت پاسارگاد صنعت باطری گرمسار خبر داد و گفت: این واحد صنعتی زمینه اشتغال ۳۰ نفر را فراهم كرده است.

به گزارش نما ،علی تشنه دل در گفتگو با خبرنگار بازار، با اشاره به اینکه شرکت پاسارگاد صنعت باطری با سرمایه‌گذاری ۱۸۵ میلیارد ریال در شهرک صنعتی شهرستان گرمسار مستقر است، اظهار داشت: این واحد صنعتی در زمینه تولید اجزا و قطعات باطری فعالیت می‌کند.

وی بابیان اینکه سالانه یک هزار تن انواع لوازم و قطعات پلاستیکی وسایل نقلیه، سه هزار و ۶۰۰ تن اجزا و قطعات باطری در این واحد صنعتی تولید می‌شود، تصریح کرد: تولید ۹۰۰ هزار عدد انباره‌های سرب اسید استارتی نیز از ظرفیت‌های تولیدی این واحد به شمار می‌رود.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به ایجاد اشتغال برای ۳۰ نفر در این مجموعه تولیدی افزود: شرکت پاسارگاد صنعت باطری از استان سمنان به‌عنوان واحد برتر ملی صنایع کشور انتخاب شد.

تشنه دل با تأکید بر اینکه شرکت پاسارگاد صنعت باطری تنها واحد صنعتی برتر و منتخب صنعت و معدن از استان سمنان بود، یادآور شد: ۱۲ شاخص مهم برای ارزیابی واحدهای تولیدی در کشور وجود دارد که ازجمله آن نداشتن بدهی معوق، میزان تولید، میزان فروش، سود عملیاتی، تعداد نیروی انسانی، تحصیلات نیروها، مشتری مداری و غیره را می‌توان نام برد.

۱۳۹۹/۴/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...