نسخه چاپی

تهران| كشف بیش از ۲ میلیون دستكش لاتكس احتكارشده

عکس خبري -تهران| کشف بيش از ? ميليون دستکش لاتکس احتکارشده

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از كشف بیش از دو میلیون دستكش لاتكس احتكار شده از یك انبار در حوالی خیابان استاد معین خبر داد.

به گزارش نما ،سردار علی ذوالقدری با اعلام خبر کشف اقلام پزشکی احتکارشده در تهران اظها کرد: روز گذشته خبری مبنی بر احتکار و فروش گسترده اقلام بهداشتی خارج از شبکه توزیع، توسط مالک یک انباری بزرگ در حوالی خیابان استاد معین دریافت شد و بررسی موضوع در دستور کار تیمی از مأموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ بیان کرد: در تحقیقات میدانی صحت خبر دریافتی تأیید شد و مأموران این پایگاه موفق شدند هویت مالک انبار و محل آن را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل انبار اخذ و روز گذشته تیم عملیات پایگاه هشتم به نشانی اعلامی اعزام شدند.

به گفته وی، مأموران ضمن دستگیری مالک انبار، مقادیر زیادی کالاهای بهداشتی احتکار شده کشف کردند.

ذوالقدری افزود: اموال کشف شده شامل دو میلیون و 45 هزار جفت دستکش لاتکس، 420 لیتر الکل اتانول، سه هزار و 180 بطری محلول ضدعفونی‌کننده، دو میلیون و 500 هزار عدد ماسک ساده، 210 هزار عدد ماسک فیلتردار، 400 بطری خالی، 500 هزار جفت دستکش پلاستیکی، یک هزار و 900 ژل ضدعفونی‌کننده و یک هزار و 300 دست لباس ایزوله بود.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه انبار مذکور با دستور قضائی پلمب و متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اقلام مکشوفه را بیش از 120 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.
تسنیم

۱۳۹۹/۴/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...