نسخه چاپی

فیلم سینمایی«طرلان» جلوی دوربین رفت

عکس خبري -فيلم سينمايي«طرلان» جلوي دوربين رفت

فیلم سینمایی«طرلان» به كارگردانی سیدمحمد حسینی جلوی دوربین رفت.


به گزارش نما، فیلمبرداری فیلم سینمایی «طرلان» به نویسندگی و کارگردانی سید محمد حسینی در روستاهای توابع شهرستان هیر از استان اردبیل آغاز شد.

اخبار فرهنگ و هنر - این فیلم روایتگر پسری به نام طرلان است که در جریان اتفاقات و رویدادهایی معمول زندگی با واکنش ها و باورها و در برخی موارد خرافه سازی های مردم روستا گریبانگیر می شود.

« طرلان » در حال و هوای بومی و منطقه ای آذربایجان و به زبان ترکی است و فهرست بازیگران و عوامل این فیلم به زودی اعلام می شود.

پیش از این حضور بازیگران تئاتر و تلویزیون اردبیل از جمله داور فرمانی، فریبا مهرزاد، محمدرضا خدایی، محمد فردین، مریم ندایی، جلال محمدلو، لیلی نظری، یاشار نادری، ملکه فتحی به همراه بازیگران خردسال ایلیا نوریان، ال آی شیری، امیررضا رحیمی نسب در این فیلم اعلام شده بود.

سید محمد حسینی و عصمت نوریان تهیه کننده این اثر هستند و اتابک نادری مجری طرح و محبوب شکرزاده مدیر فیلمبرداری فیلم طرلان هستند.

در تهیه این فیلم شرکت سرمایه‌گذاری آتیه رفاه، شهرداری اردبیل و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، هلال احمر، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان، دهیاری هیر و دفتر امور اجتماعی استانداری اردبیل همکاری موثری را داشته اند.

۱۳۹۹/۴/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...