نسخه چاپی

دعوای پرسپولیس و سپاهان بر سر اسماعیلی‌فر

عکس خبري -دعواي پرسپوليس و سپاهان بر سر اسماعيلي‌فر

اگر از یحیی گل‌محمدی بپرسید ۳ بازیكن برتر لیگ برتر ایران چه كسانی هستند، قطعاً از دانیال اسماعیلی‌فر شاگرد قدیمی خودش به عنوان یكی از این ۳ بازیكن یاد خواهد كرد.

به گزارش نما، دانیال اسماعیلی‌فر فصل نوزدهم را در اصفهان و کنار ذوب آهنی ها سپری کرد. این در حالی است که طی فصل جاری تیم‌های استقلال، پرسپولیس ، سپاهان و تراکتور خواهان این بازیکن بودند.

اخبار ورزشی- اکنون، اما گفته می‌شود با توجه به شناختی که یحیی گل‌محمدی از این بازیکن تکنیکی و گلزن در تیم‌های تراکتور و ذوب‌آهن داشته، مذاکرات ابتدایی برای پرسپولیسی شدنش به سرانجام رسیده و او لیگ بیستم را بعد از مذاکره نهایی با مدیران این باشگاه با پیراهن پرسپولیس به کار ادامه خواهد داد. اما ظاهراً وینگر ۲۷ ساله حال حاضر ذوب‌آهن، در پایان نیم‌فصل اول لیگ بیستم قراردادش با این تیم خاتمه خواهد یافت همین مسئله باعث دردسر برای خروج او از اصفهان می‌شود. درست مثل نیم‌فصل اخیر! ضمن آنکه در حال حاضر باشگاه متمول سپاهان اصفهان هم یکی از مشتریان دست به نقد برای خرید این ستاره شمالی است.

گفته می‌شود خود اسماعیلی‌فر علاقه خاصی به رنگ قرمز داشته و دوست دارد به آرزوی دوران کودکی اش برسد، اما تجربه نشان داده خیلی نمی‌توان روی این قبیل علاقه‌ها حساب باز کرد. بسیاری از فوتبالیست‌های امروزی را می‌شناسیم که در نوجوانی، جوانی و حتی بزرگسالی به یکی از تیم‌های رنگی پایتخت علاقه داشته، اما به خاطر پول بیشتر یا پیشنهاد وسوسه‌انگیزتر (!) به تیم رقیب پیوسته‌اند.


از آن گذشته معمولاً فوتبالیست‌های مستعد و امتحان پس داده به راحتی نمی‌توانند از فوتبال اصفهان خارج شوند. در واقع اگر هم ذوبی‌ها قید یک ستاره را بزنند، حواس سپاهانی‌ها به آن بازیکن هست و با پیشنهاد بهتر اجازه خروج از نصف جهان را به پدیده‌ها نمی‌دهند. گفته می‌شود پیشنهاد باشگاه سپاهان یک و نیم برابر پرسپولیس است و گل‌محمدی هم نگران است به همین دلیل نتواند دانیال اسماعیلی‌فر را سرخپوش کند. این بازیکن ساروی قادر است در پست‌های سمت راست، شامل مدافع و هافبک و وینگر در سیستم ۱-۳-۲-۴ بازی کند. گل‌محمدی ظاهراً تصمیم گرفته است از دانیال به عنوان مدافع راست استفاده کند. مدافع راستی که در صورت کوچ احتمالی مهدی ترابی قادر است یک هافبک راست انرژیک و رونده هم باشد و جای خالی این ستاره را نیز به خوبی پُر کند.

۱۳۹۹/۴/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...