نسخه چاپی

رئال قیمت فروش خامس را به نصف كاهش داد

عکس خبري -رئال قيمت فروش خامس را به نصف کاهش داد

باشگاه رئال مادرید قیمت فروش هافبك كلمبیایی خود را پایین آورد.

به گزارش نما، روزنامه اسپانیایی «مارکا» چاپ مادرید گزارش داد باشگاه رئال مادرید که در این تابستان مجبور به فروش خامس رودریگس است چون در غیر اینصورت او را در پایان فصل آینده به عنوان بازیکن آزاد از دست خواهد داد، قیمت فروش این هافبک کلمبیایی را به 25 میلیون یورو کاهش داده است. پیش از این گفته می‌شد رئال مادرید با رقمی کمتر از 50 میلیون یورو حاضر به فروش خامس رودریگس نیست.

خامس 28 ساله که تنها یک سال دیگر با رئال مادرید قرارداد دارد، مصمم به ترک رئال مادرید است، این در حالی است که باشگاه‌هایی همچون اورتون، آرسنال، منچستریونایتد، ولورهمپتون، اتلتیکومادرید، اینتر و یوونتوس وضعیت او را زیر نظر دارند.

خامس رودریگس اخیراً در گفت‌وگو با شبکه «گل کاراکول» کلمبیا راجع به وضعیتش در تیم تحت هدایت زین‌الدین زیدان ابراز نارضایتی و تأکید کرده بود که دلیل اینکه چرا زیزو به طور مرتب به او فرصت بازی نمی‌دهد را درک نمی‌کند.

خامس 28 ساله پس از درخشش در جام جهانی 2014 برزیل، تابستان همان سال با قراردادی 6 ساله به ارزش 75 میلیون یورو از موناکو به رئال مادرید پیوست. فصل اول حضور در رئال مادرید برای این هافبک کلمبیایی خوب پیش رفت و او در 46 بازی 17 گل برای کهکشانی‌ها به ثمر رساند، اما با آمدن زین‌الدین زیدان به این تیم روزهای افت خامس هم شروع شد چرا که این سرمربی فرانسوی خیلی به او اعتقاد نداشت.

رودریگس در ادامه در تابستان 2017 با قرارداد قرضی دو ساله راهی بایرن مونیخ شد و پس از حضوری موفق در این تیم آلمانی و ثبت 15 گل در 67 بازی، دوباره به رئال مادرید بازگشت. خامس این فصل در 14 بازی برای سفیدپوشان مادرید به میدان رفته و یک‌ گل زده و 2 پاس گل هم به نامش به ثبت رسیده است.

منبع: تسنیم
ثبت: ۱۳۹۹/۴/۱۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...