نسخه چاپی

تاكید بر افشای نام صادركنندگان و واردكنندگان متخلف ارزی / مدیرانی كه به مسولیت خود عمل نكرده اند باید مواخذه شوند

عکس خبري -تاکيد بر افشاي نام صادرکنندگان و واردکنندگان متخلف ارزي / مديراني که به مسوليت خود عمل نکرده اند بايد مواخذه شوند

رییس قوه قضاییه گفت: بی انضباطی مالی به كشور آسیب می‌زند؛ نباید منابع كشور در اختیار افراد بی صلاحیتی قرار بگیرد كه به تعهدات خود عمل نمی‌كنند.

به گزارش نما، آیت الله رییسی در واکنش به گزارش‌های مطرح شده در جلسه شورای عالی قوه قضائیه درخصوص کوتاهی برخی مسولان در انجام وظایف قانونی خود در حادثه مرکزپزشکی سینا و حادثه نطنز گفت: سیاست قطعی دستگاه قضایی پیگیری و مواخذه مسئولی است که به وظایف خود عمل نکرده است.

وی افزود: به سازمان قضایی نیروهای مسلح، سازمان بازرسی و دادستانی گفته ام که طبق قانون باید مدیرانی که به مسولیت خود عمل نکرده اند را مواخذه کنند.

رییس قوه قضاییه با بیان اینکه گاهی ترک فعل‌ها از انجام برخی اقدامان پر ضررتر است، گفت: عدم مدیریت بازار و نوسان قیمت‌ها مردم را آزرده کرده است و برای ایجاد ثبات در بازار نیاز به کارجهادی و طرح جامع اقتصادی داریم.

آیت الله رییسی گفت: بی انضباطی مالی به کشور آسیب می‌زند؛ نباید منابع کشور در اختیار افراد بی صلاحیتی قرار بگیرد که به تعهدات خود عمل نمی‌کنند.

وی تاکید کرد: هم به تخلفات ارزی صادرکنندگان و واردکنندگان متخلف باید رسیدگی شود هم نام آن‌ها باید افشا شود.
ثبت: ۱۳۹۹/۴/۱۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...