نسخه چاپی

لاتزیو قیمت فروش ستاره‌اش را كاهش داد

عکس خبري -لاتزيو قيمت فروش ستاره‌اش را کاهش داد

باشگاه لاتزیو قصد دارد هافبك صربستانی‌اش را در این تابستان به فروش برساند.

به گزارش نما، پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا با انتشار گزارشی مدعی شد، باشگاه لاتزیو خود را آماده فروش سرگئی میلینکوویچ ساویچ می‌کند. بر اساس این گزارش، کلودیو لوتیتو، رئیس باشگاه لاتزیو که پیش از این روی این هافبک صربستانی 100 میلیون یورو قیمت‌گذاری کرده بود، حالا حاضر شده قیمت فروش او را به 70 میلیون یورو کاهش دهد.

با این شرایط به نظر می‌رسد میلینکوویچ ساویچ در این تابستان به تیمی غیرایتالیایی ملحق بشود، چون بعید است باشگاه‌های ایتالیایی توان پرداخت چنین رقمی را با توجه به ضررهای مالی که در نتیجه شیوع ویروس کرونا متحمل شده‌اند، داشته باشند.

در حال حاضر دو باشگاه منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن برای جذب این هافبک 25 ساله با یکدیگر رقابت می‌کنند، این در حالی است که لئوناردو، مدیر ورزشی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در زمان حضورش در میلان سعی کرده بود این بازیکن را به روسونری ملحق کند.

اخیراً باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پیشنهادی 60 میلیون یورویی به لاتزیو برای خرید سرگئی میلینکوویچ ساویچ داده بود که از سوی این باشگاه ایتالیایی رد شد.

این هافبک صربستانی که تا سال 2024 تحت قرارداد لاتزیوست، تاکنون در 197 بازی برای آبی‌پوشان رم به میدان رفته و 37 گل زده نیز به نامش به ثبت رسیده است.

او در فصل جاری هم در 35 بازی از رقابت‌های مختلف، آمار 6 گل زده و 7 پاس‌گل را از خود بر جای گذاشته است.

منبع: تسنیم
ثبت: ۱۳۹۹/۴/۱۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: