نسخه چاپی

قهرمان كشتی همچنان با كمك دستگاه نفس می‌كشد

عکس خبري -قهرمان کشتي همچنان با کمک دستگاه نفس مي‌کشد

فرنگی كار عنوان‌دار كشورمان به دلیل ابتلا به كرونا همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه بستری و زیر نظر پزشكان متخصص در حال درمان است.
به گزارش نما، حسین نوری دارنده مدال برنز رقابتهای جهانی کشتی فرنگی که چند روزی است در بیمارستان مسیح دانشوری بستری شده، همچنان در بخش مراقبت های ویژه است و روند درمان خود را زیر نظر پزشکان ادامه می دهد.


به گفته یکی از نزدیکان حسین نوری، وضعیت عمومی وی نسبت به روزهای قبل کمی بهتر شده اما وی همچنان باید به کمک دستگاه تنفس کند. ضمن اینکه داروی کمیاب تزریقی وی نیز همچنان در روند درمان او استفاده می شود و باید طی روزهای آینده نیز به همین روال با این دارو مورد درمان ویژه قرار داشته باشد.

طبق گفته پزشکان گویا روند پیشرفت مشکلات تنفسی او به دلیل ابتلا به ویروس کرونا کنترل شده، اما نوری باید همچنان در بخش مراقبت های ویژه بستری و تحت نظر باشد.

این قهرمان کرجی کشتی فرنگی کشورمان چندی پیش با نشانه هایی از ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری و مشخص شد ریه او بطور کامل درگیر ویروس است. به همین دلیل با پیگیری مسئولان فدراسیون کشتی و وزارت ورزش و همچنین اقدامات فدراسیون پزشکی ورزش او بلافاصله به بیمارستان مسیح دانشوری تهران منتقل شد تا تحت درمان تخصصی قرار گیرد.
منبع: مهر

۱۳۹۹/۴/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...