نسخه چاپی

پرسپولیس پیشنهادی برای تمدید قرارداد نداده است

عکس خبري -پرسپوليس پيشنهادي براي تمديد قرارداد نداده است

هافبك عراقی پرسپولیس گفت: امیدوارم همه آن‌هایی كه كرونا گرفتند به‌خصوص بازیكنان استقلال و فولاد زودتر سلامتی‌شان را به دست بیاورند.


به گزارش نما، بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس آخرین بازیکنی بود که بعد از شروع تمرینات تیمش به ایران بازگشت. بشار که در این فصل کمترین دریافتی را بین بازیکنان پرسپولیس داشته طبق قولی که رسول‌پناه داد، قرار بود قبل و بعد از بازی با پیکان پول بگیرد که این اتفاق رخ نداد. اما بشار واکنش جالبی به این موضوع نشان داده است. صحبت‌های کامل هافبک عراقی پرسپولیس را در ادامه می‌خوانید.

در هر دو بازی برگزار شده پرسپولیس به عنوان یار تعویضی به میدان رفتی.

خب همان‌طور که می‌دانید من دیر به تمرینات اضافه شدم و مدت زیادی بود که همراه تیم تمرین نمی‌کردم. با این حال همیشه سعی کردم با تلاش زیاد برای پرسپولیس کار کنم. ضمن اینکه کادر فنی تصمیم می‌گیرد چه کسی به عنوان بازیکن ثابت به میدان برود و چه کسی یار تعویضی باشد. موضوعی که اهمیت داشت کسب ۳ امتیاز بود که با تلاش بچه‌ها به خواسته خودمان رسیدیم.

دو بازی مقابل پیکان و شاهین و کسب ۶ امتیاز. باید پرسپولیس را قهرمان این فصل بنامیم؟‌

نمی‌شود صد درصد گفت ما قهرمان می‌شویم، چون در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. ولی باتوجه به شرایط موجود و اختلاف امتیاز ما با سایر تیم‌ها پرسپولیس مدعی و شانس اصلی قهرمانی به حساب می‌آید. سعی می‌کنیم این اتفاق خیلی زود رخ دهد و ما بتوانیم قهرمانی خودمان را مسجل کنیم.

حتماً شنیدی چند بازیکن استقلال و فولاد به کرونا مبتلا شدند، نگران این بیماری نیستی؟

طبیعی است که همه مردم باید به خاطر این ویروس نگران باشند و نکات بهداشتی را رعایت کنند. ولی کاری نمی‌شود کرد و ما مجبوریم با این ویروس زندگی کنیم. در ضمن امیدوارم همه آن‌هایی که کرونا گرفتند به‌خصوص بازیکنان استقلال و فولاد زودتر سلامتی‌شان را به دست بیاورند.

با این وضعیت شاید برگزاری ادامه لیگ و قهرمانی پرسپولیس هم به خطر بیفتد.

من نگران این موضوع نیستم، چون حتی اگر به هر دلیلی نشود لیگ را برگزار کرد باید تیم ما به‌عنوان قهرمان معرفی شود و جام قهرمانی به ما برسد. هیچ ویروسی نمی‌تواند جلوی اراده و هدف ما برای قهرمانی را بگیرد.

قرار بود بعد از بازی مقابل پیکان بقیه پولت را بگیری، موفق به انجام این کار شدی؟

نه این اتفاق نیفتاد، چون باشگاه بدقولی کرد. البته می‌توانستم پیش‌بینی این بدقولی را از قبل بکنم، چون قبلاً هم این اتفاقات برای من رخ داده بود. ابتدا قرار بود قبل از آغاز مجدد لیگ پول بگیرم، ولی این اتفاق نیفتاد. بعد به من گفتند قبل از بازی با پیکان پول می‌دهند، ولی بازهم خبری نشد. سپس به من اعلام کردند به طور حتم بعد از بازی با پیکان طلبم را می‌دهند، ولی من پولی نگرفتم. در واقع همان پولی که روز اول بازگشتم به تهران گرفتم اولین و آخرین پولی بود که طی چند ماه گذشته دریافت کردم. در واقع می‌دانستم باشگاه بدقولی می‌کند، ولی به خاطر هواداران پرسپولیس که همواره به من لطف داشتند و همچنین دوستان عزیزم در تیم برگشتم.

فکر می‌کنم با این اوضاع تمدید قراردادت هم پیچیده شده است.

هیچ وقت اهل دروغ نبودم. در حال حاضر هم نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی می‌افتد، چون از طرف باشگاه هیچ پیشنهادی برای تمدید قرارداد به من و مدیربرنامه هایم ارائه نشد. خب با این شرایط من هم نمی‌دانم چه پاسخی بدهم، چون هواداران همیشه در این مورد از من سؤال می‌پرسند. واقعیت همان چیزی است که گفتم، باشگاه در مورد تمدید قرارداد با من حرفی نزده و تا آن‌ها پیشنهاد ندهند من نمی‌توانم درخصوص آینده‌ام در پرسپولیس صحبت کنم.
منبع: روزنامه خبر ورزشی

۱۳۹۹/۴/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...