نسخه چاپی

۱۴ طرح اقتصادی به هیأت رئیسه واصل شد

عکس خبري -?? طرح اقتصادي به هيأت رئيسه واصل شد

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مجموع طرح‌هایی كه تاكنون به هیأت رئیسه واصل شده ۱۴ طرح اقتصادی بوده كه به موضوعاتی مانند معیشت مردم پرداخته است.

به گزارش نما، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز(چهارشنبه)‌پارلمان در پاسخ به تذکر نماینده‌ای درباره لزوم توجه هیأت رئیسه به مشکلات کنونی مردم اظهار داشت:‌ از مجموع طرح‌هایی که به هیأت رئیسه واصل شده ۱۴ طرح اقتصادی است که به موضوعاتی مانند معیشت مردم پرداخته است؛ این مهم بیانگر توجه منتخبان ملت به مشکلات و دغدغه های مردم است.


وی افزود: مردم کشورمان به خوبی می‌دانند تاکنون مقدمات شروع به کار مجلس انجام شده و در واقعیت یک هفته از آغاز به کار قوه مقننه به صورت کارشناسی می‌گذرد از این رو طرح‌های اعلام وصول شده در کمیسیون‌ها در حال بررسی است و پس از ارائه گزارش آنها در صحن علنی قوه مقننه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت که نشان‌دهنده اهتمام نمایندگان به رفع مشکلات مردم است.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هیأت رئیسه مجلس بر اساس قانون آنچه که نمایندگان در قالب طرح تدارک و امضا می‌کنند، باید اعلام وصول کنند، به عنوان مثال ۳ طرح در خصوص شفافیت ارائه شده که بیانگر دیدگاه جدی نمایندگان به موضوعات مورد توجه مردم است.

۱۳۹۹/۴/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: