نسخه چاپی

طرح ترافیك پنج‌شنبه‌ها اجرا نمی‌شود

عکس خبري -طرح ترافيک پنج‌شنبه‌ها اجرا نمي‌شود

مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران گفت: پنج‌شنبه‌ها فقط طرح كاهش كنترل آلودگی هوا ، از ساعت ۸:۳۰ تا ١٣ اجرا می‌شود.


به گزارش نما، علی عالی درباره اجرای طرح ترافیک در پایتخت اظهارداشت: به رقم انتشار اطلاعیه‌های متعدد در خصوص نحوه اجرای طرح ترافیک و حتی اطلاع رسانی از طریق سایت تهران من همچنان شهروندان بسیاری در این خصوص اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند از این‌رو بار دیگر اعلام می‌کنیم از روز هفدهم خرداد ٩٩، طرح‌های ترافیکی ( طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا ) در پایتخت از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ برقرار است.

به گفته مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک با توجه به تماس شماری از شهروندان، مجددا تاکید می‌شود؛ یک‌بار خروج از محدوده طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا از ساعت ۱۴:۳۰ رایگان خواهد بود.

عالی با بیان اینکه در روزهای پنج شنبه نیز صرفاً طرح کنترل آلودگی هوا و از ساعت ۸:۳۰ تا ١٣ اجرا می‌شود، تاکید کرد: تغییر ساعت اجرای محدوده طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا صرف جهت رفاه حال شهروندان و کارمندان صورت گرفته است که ترددشان در محدوده‌های فوق مشمول عوارض نشود.

وی در پایان اظهار داشت: شهروندان می‌توانند برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر در خصوص طرح ترافیک به سامانه تهران من به نشانی my.tehran.ir مراجعه، یا با شماره ١٣٧ کد ٥ تماس بگیرند.
منبع: فارس

۱۳۹۹/۴/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...