نسخه چاپی

گرامیداشت هفته بهزیستی در سراسر كشور برگزار می‌شود

عکس خبري -گراميداشت هفته بهزيستي در سراسر کشور برگزار مي‌شود

مدیركل روابط عمومی و امور بین الملل بهزیستی كشور از آغاز گرامیداشت چهلمین سال تاسیس سازمان بهزیستی از 21 تا 27 تیر و خبر داد.

به گزارش نما،به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل، مسعود آسیما با اشاره به شرایط خاص کشور در مواجهه با ویروس کرونا و با شعار "بهزیستی در گام دوم؛ شفافیت، تحول خدمت و ارتقای سلامت اجتماعی در خانواده" گفت: در برگزاری گرامیداشت چهلمین سال تاسیس سازمان بهزیستی تلاش شده در جهت رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی پیشگیری از شیوع کرونا از ظرفیت‌های فضای مجازی و ویدئو کنفرانس بهره گیری کامل شود.
وی به برگزاری برنامه‌های این هفته در سراسر کشور با توجه به شرایط و وضعیت استان‌های درگیر کرونا اشاره کرد و افزود: شروع برنامه‌های این هفته با نشست خبری رئیس سازمان بهزیستی کشور، رونمایی از سامانه الکترونیکی صدور مجوز‌های سازمان بهزیستی و رونمایی از شفافیت صورت‌های مالی سال 98 سازمان بهزیستی خواهد بود.
دبیر برگزاری گرامیداشت چهلمین سال تاسیس سازمان بهزیستی ادامه داد: همچنین در سراسر کشور کارشناسان و مددکاران اورژانس اجتماعی در قالب مانوری با حضور در معابر و میدان‌های شهر‌های مختلف به اطلاع رسانی در حوزه خدمات سازمان بهزیستی خواهند پرداخت.
آسیما گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های این هفته در 22 تیرماه و افتتاح همزمان 2100 پروژه مسکن مددجویان سازمان بهزیستی به صورت ویدئو کنفرانس در سراسر کشور و تحویل به افراد دارای معلولیت و خانواده‌های دارای دو معلول به بالا خواهد بود.
وی از تشکیل شورای مشورتی فرزندان سازمان بهزیستی در سطح کشوری و استانی خبر داد و تشریح کرد: این شورا‌ها به منظور بهره گیری از نظرات و پیشنهادات فرزندان موفق و نخبه سازمان بهزیستی برگزار می‌شود و در این نشست که هم به صورت مجازی و هم حضوری خواهد بود رئیس سازمان بهزیستی کشور حضور خواهد داشت.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور افتتاح مراکز جامع درمان و بازتوانی اعتیاد را برنامه روز چهارم این هفته عنوان کرد و افزود: این مراکز علاوه بر درمان، کار اشتغال و بازتوانی افراد بهبود یافته و توانمندسازی آنان را برعهده خواهند داشت. نشست دبیرخانه مناسب سازی، افتتاح نمایشگاه کشوری نقاشی افراد دارای معلولیت در فرهنگستان هنر و رونمایی از تمبر چهلمین سال تاسیس سازمان بهزیستی و افتتاح خانه‌های کوچک توانبخشی برنامه‌های روز پنجم و روز 25 تیرماه خواهد بود.
وی از افتتاح سامانه نظارتی دیده بان در سراسر کشور و تلفن 1482 به منظور دریافت پیشنهادات و شکایات مردمی به طور همزمان در سراسر کشور خبرداد و گفت: مردم عزیز کشور می‌توانند از این طریق موضوعات، نقد‌ها و تذکرات خود را که نیاز است به سازمان انتقال دهند اطلاع رسانی کنند و این پیام‌ها ضبط و پیگیری خواهد شد و موارد احتمالی نقص کارکرد‌ها رفع خواهد شد.
ثبت: ۱۳۹۹/۴/۲۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: