نسخه چاپی

رمضانی: تا ۴ صبح درگیر بیماری بازیكن‌مان بودیم اما به حرف ما گوش نمی‌دهند/ دوست ندارم در این فوتبال بمانم

عکس خبري -رمضاني: تا ? صبح درگير بيماري بازيکن‌مان بوديم اما به حرف ما گوش نمي‌دهند/ دوست ندارم در اين فوتبال بمانم

سعید رمضانی، سرپرست تیم فوتبال استقلال با انتقاد از برگزاری مسابقات لیگ برتر با وجود شیوع ویروس كرونا، گفت كه با جان بازیكنان بازی می‌شود.

به گزارش نما، سعید رمضانی درباره وضعیت عارف غلامی مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: حال این بازیکن پس از بازی با تراکتور به هم خورد و به بیمارستان اعزام شد. متاسفانه در آزمایش‌های اولیه او مشکوک به ابتلا به ویروس کروناست. این همه صحبت کردیم که یکسری از بازیکنان کرونا گرفته‌اند و معلوم نیست چند نفر دیگر نیز دچار آن می‌شوند اما فایده‌ای نداشت.

وی افزود: آقایان گفتند چون نتیجه تست بعدی این بازیکنان منفی شد، باید بازی کنید، در صورتی که مشخص نمی‌کند دوباره چند نفر دچار این ویروس می‌شوند. تست کرونای سیاوش یزدانی روز گذشته مثبت شد، امیرحسین کارگر نیز همینطور و دیشب هم غلامی مشکوک به کرونا شده است. معلوم نیست چرا با جان بازیکنان ما بازی می‌شود. چرا باید به هر قیمتی بازی‌ها برگزار شود؟ می‌گویند به خاطر منافع ملی باید بازی کنید، مشکلی نیست، اما بازیکنان سرمایه‌های مملکت هستند و نباید با جان آنها بازی شود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال با انتقاد از برگزاری مسابقات لیگ تصریح کرد: این بیماری در بدن نهفته و ممکن است در یک تست نشان داده نشود و در تست دیگری بروز بدهد. بازیکنان با همه وجودشان برابر تراکتور بازی کردند ولی دیشب متوجه شدیم یک بازیکن دیگر مشکوک به کرونا شده است. هر مدل منطقی که صحبت می‌کنیم طور دیگری پاسخ می‌دهند. گفتند چون فقط یک تعداد بازیکن کرونایی دارید از بازیکنان دیگر استفاده کنید، اما نمی‌بینند که سایر بازیکنان هم این ویروس را گرفته‌اند؟ الان نمی‌دانیم بازیکنانی که با یزدانی و غلامی در تماس بودند، کرونا گرفته‌اند یا نه و دوباره باید تست بگیریم.

رمضانی ادامه داد: اگر شرایط کنونی و این اتفاقات نمی‌افتاد، در این فوتبال نمی‌ماندم. کسی به حرف من گوش نمی‌دهد. به احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال گفتم با این شرایط یک تصمیم بگیرید. استقلال می‌سوزد، این تیم و بازیکنانش گناه دارند. به چه زبانی صحبت کنم؟ جان خانواده‌های ابن بازیکنان در خطر است.

وی خاطرنشان کرد: مشکلی برای بازی کردن نداشته و ترسی هم نداریم، اما شرایط استقلال بحرانی است و کسی درک نمی‌کند. چرا حرف‌های بی‌خود می‌زنید؟ تا چهار صبح امروز درگیر بیماری غلامی بودیم. نمی‌دانم چرا به هر کسی می‌گویم جوابی نمی‌گیرم. هفته گذشته به سعادتمند گفتم که می‌خواهم از این فوتبال بروم. اینکه نشد فوتبال. بازی کردن به چه قیمتی؟ به قیمت نابود کردن استقلال؟ بازیکنان استقلال با غیرت خودشان بازی کردند و دیدید که چطور بازی کردند. بازیکنان استقلال پرپر می‌شوند، اما کسی نمی‌بیند. بازیکنان و خانواده‌های‌شان ابن مدت استرس زیادی دارند چون هر لحظه فکر می‌کنند کرونا گرفته‌اند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پایان گفت: شرایط این روزهای استقلال مثل جنگ شده است؛ کسانی به جنگ رفتند تا از منافع کشور دفاع کنند. امروز هم بازیکنان استقلال مثل سرباز ار منافع کشور دفاع می‌کنند، اما این راهش نیست.
منبع: تسنیم
ثبت: ۱۳۹۹/۴/۲۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: