نسخه چاپی

كدام تیم سلطان پنالتی‌ها در لالیگاست؟

عکس خبري -کدام تيم سلطان پنالتي‌ها در لاليگاست؟

بر خلاف تصورات این رئال نیست كه بیش از هر تیمی در فصل جاری برایش پنالتی گرفته باشند.

به گزارش نما، رئال مادرید جمعه شب در زمین خود توانست با دو گل بر دپورتیوو آلاوس پیروز شود. ابتدا روی خطای پنالتی چیمو ناوارو روی فرلاند مندی این کریم بنزما بود که توانست گل اول را به ثمر برساند و در نیمه دوم نیز مارکو آسنسیو روی پاس کریم توانست برتری رئال را دو برابر کند.

این سومین بازی متوالی بود که رئال از روی نقطه پنالتی موفق به زدن اولین گل خود می شد. برابر ختافه، بیلبائو و آلاوس رئال توانسته قفل بازی را از روی نقطه پنالتی بشکند.

پس از شروع مجدد لالیگا 4 بار به سود رئال اعلام پنالتی شده تا در مجموع 10 پنالتی به نفع کهکشانی ها در فصل جاری گرفته شده باشد. دو پنالتی نیز به ضرر این تیم اعلام شده است. به رئال سلطان پنالتی ها در لالیگا لقب داده اند اما در لالیگا بیش از همه برای ویارئال اعلام پنالتی شده است(11).

پس از اینکه داور به نشانه پنالتی برای رئال در سوت خود دمید، لالیگای 20-2019 با رکورد لالیگای 90-1989 نیز برابری کرد. در این دو فصل بیش از همه داوران اعلام پنالتی کرده اند(140 بار).

رئال بیستمین پنالتی متوالی خود را نیز تبدیل به گل کرد تا با رکورد سال های 1982 و 1984 خود برابری کند. کریم بنزما در مجموع ده بار در رئال پنالتی زده که همگی تبدیل به گل شده اند.

منبع: ورزش سه
ثبت: ۱۳۹۹/۴/۲۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: