نسخه چاپی

بازگشت آزیتا حاجیان به تلویزیون با ملودرام عاشقانه «نجلا»

عکس خبري -بازگشت آزيتا حاجيان به تلويزيون با ملودرام عاشقانه «نجلا»

تقیانی‌پور درباره قصه این سریال بیان كرد: قصه «نجلا» سال ۵۸ می‌گذرد و تحولات یك سال پس از انقلاب را به تصویر می‌كشد.

به گزارش نما، خیرا... تقیانی‌پور کارگردان سریال محرمی « نجلا » درباره تولید این سریال در شرایطی که جامعه هنوز با بحران کرونا مواجه است و سختی‌های کار بیان کرد: شرایطی که داریم باعث می‌شود ریتم کار کندتر شود و به طور مثال صحنه‌های پربازیگر یا صحنه‌هایی که نیاز به هنرور دارد فعلا تصویربرداری نمی‌شود.

اخبار چهره ها - وی با اشاره به شرایط لوکیشن نیز گفت: در این شرایط سعی می‌کنیم کمتر مکان را شلوغ کنیم. خدا را شکر در این پروژه کسی مبتلا نشده و مشکلی فعلا نداشته‌ایم.

این کارگردان درباره وضعیت فعلی پروژه نیز بیان کرد: در حال حاضر در بوستان ولایت در حال تصویربرداری هستیم و آزیتا حاجیان، سارا رسول‌زاده و مهرداد ضیایی جلوی دوربین هستند.

تقیانی‌پور درباره قصه این سریال بیان کرد: قصه «نجلا» سال ۵۸ می‌گذرد و تحولات یک سال پس از انقلاب را به تصویر می‌کشد. در بخشی از داستان به آیین‌های عاشورایی هم پرداخته می‌شود. با این حال این مجموعه در وهله اول یک ملودرام عاشقانه است که ناخواسته در آن اتفاقاتی هم رخ می‌دهد.

وی در پایان درباره اضافه‌شدن بازیگران جدید به این سریال که در مرکز سیمافیلم ساخته می‌شود، بیان کرد: در حال حاضر قرار نیست بازیگر جدیدی به پروژه اضافه شود.

«نجلا» به تهیه‌کنندگی سعید سعدی ساخته می‌شود و آزیتا حاجیان ، حسام منظور ، هدایت‌هاشمی، ملیکا شریفی‌نیا ، سارا رسول‌زاده، سوگل طهماسبی، سید مهرداد ضیایی و ... از جمله بازیگران این مجموعه هستند.

۱۳۹۹/۴/۲۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: