نسخه چاپی

آتش‌سوزی در باغ موزه ملك مهار شد

عکس خبري -آتش‌سوزي در باغ موزه ملک مهار شد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران توضیحاتی در خصوص مشاهده دود در داخل یكی از ساختمان‌های موزه ملك در محوطه باغ ملی ارائه كرد.

به گزارش نما،جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار حوادث گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، درمورد جزئیات مشاهده دود در ساختمان‌های موزه ملک در محوطه باغ ملی گفت: در ساعت ۱۰:۳۴ امروز یک مورد مشاهده دود در یک ساختمان اداری متعلق به موزه واقع در خیابان امام خمینی، داخل محوطه باغ ملی، موزه ملک به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان این‌که بلافاصله ۲ ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان با کاربری اداری و بخش حضور کارمندان بود. در یکی از اتاق‌های طبقه اول اتصالی سیم برق اتفاق افتاده و باعث سوختن مقداری از سیم‌ها شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: به دلیل سیستم اطفاء حریق خوب این ساختمان پیش از رسیدن آتش‌نشانان آژیر به صدا در‌آمده و افراد متوجه شدند و با آتش‌نشانی تماس گرفته‌اند و آتش‌نشانان نیز به سرعت دود متصاعد شده را رفع کرده و خوشبختانه هیچ مورد خسارت شدید و حادی وجود نداشت.

ملکی تصریح کرد : با توجه به این‌که این بخش اداری بود دود به محل نگهداری آثار تاریخی وارد نشده و هیچ خسارت و مشکلی ایجاد نشده بود. محل بعد از ایمن‌سازی به عوامل موزه تحویل داده شده است.

ثبت: ۱۳۹۹/۵/۱۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...