نسخه چاپی

وجود فساد نباید مانع برخورداری مناطق محروم از قیر رایگان شود

عکس خبري -وجود فساد نبايد مانع برخورداري مناطق محروم از قير رايگان شود

نماینده طبس در مجلس گفت: تخصیص قیر رایگان به پروژه‌های عمرانی به ویژه مناطق محروم و روستایی مانع قابل ملاحظه پروژه‌ها شده و نباید اجازه داد كه وجود فساد مانع برخورداری این مناطق و این پروژه‌ها از قیر رایگان شود.


به گزارش نما، حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی گفت: تخصیص قیر رایگان به پروژه‌های عمرانی به ویژه در مورد مناطق روستایی و طرح‌های هادی موجب پیشرفت این پروژه‌ها شده و در سال‌های مختلف این موضوع مشاهده شده است.

اخبار سیاسی- وی افزود: باید در مورد قیر رایگان نظارت‌های دقیق صورت گیرد تا ما شاهد فساد در این حوزه نباشیم و جلوی فساد در اجرای مصوبه مجلس گرفته شود.

نماینده طبس در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طبیعی است اگر نظارت نباشد شاهد فساد خواهیم بود و آنچه که حق مناطق محروم در پروژه‌های عمرانی است به آنها تخصیص نخواهد یافت.

نصیرایی خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم تخصیص قیر رایگان تأثیر قابل ملاحظه‌ای در پیشرفت طرح‌های هادی و عمرانی در این مناطق داشته و نباید اجازه دهیم وجود فساد مانع تخصیص قیر رایگان در این پروژه‌ها شود.

وی در پایان گفت: نهادهای نظارتی باید با هر گونه فساد در این زمینه مبارزه کنند تا مناطق محروم از تخصیص قیر رایگان بی‌بهره نمانند و کار پروژه‌های عمرانی‌شان متوقف نشود.
ثبت: ۱۳۹۹/۵/۱۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...