نسخه چاپی

بازتاب هشدار «نجباء» به سفیر انگلیس در رسانه‌های این كشور

عکس خبري -بازتاب هشدار «نجباء» به سفير انگليس در رسانه‌هاي اين کشور

روزنامه پرتیراژ انگلیسی با انتشار گزارشی درباره واكنش سخنگوی نُجَباء به مواضع مداخله‌جویانه سفیر انگلیس در بغداد، مدعی شد كه این جنبش عراقی در شبكه‌های اجتماعی كمپینی تبلیغاتی علیه دیپلمات‌های غربی سازمان‌دهی كرده است.

به گزارش نما به نقل از مرکز اطلاع رسانی جنبش نجباء، روزنامه انگلیسی "دیلی‌تلگراف" هشدار سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء به سفیر انگلیس در بغداد را مورد توجه قرار داد.

منبع یادشده در گزارشی نوشت: پس از آنکه سفیر انگلیس در عراق از مردم این کشور خواست به گروه‌های شبه‌نظامی پشت کنند، «نصر الشِمَّری» سخنگوی جنبش نُجَباء در توییتر به این دیپلمات ارشد هشدار داد تا در مسائلی که از قواره‌اش بزرگتر است دخالت نکند.

دیلی‌تلگراف افزود: این گروه شبه‌نظامی سپس مجموعه‌ای از پست‌ها را علیه «استفان هیکی» سفیر بریتانیا در پیام‌رسان "تلگرام" منتشر کرد.

روزنامه پرتیراژ انگلیسی در پایان با اشاره به واکنش مشابه سخنگوی نُجَباء در قبال مواضع نماینده سازمان ملل در عراق، مدعی شد: نُجَباء در شبکه‌های اجتماعی کمپینی تبلیغاتی سازمان‌دهی کرده است تا چهره‌های مخالف خود از جمله دیپلمات‌های غربی را آماج حملات تهدیدآمیز قرار دهد.
منبع: تسنیم
ثبت: ۱۳۹۹/۵/۱۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: