نسخه چاپی

توبیخ اسكولز توسط پلیس به خاطر برگزاری میهمانی در منطقه قرمز كرونا

عکس خبري -توبيخ اسکولز توسط پليس به خاطر برگزاري ميهماني در منطقه قرمز کرونا

هافبك انگلیسی سابق تیم فوتبال منچستریونایتد به خاطر برپایی یك میهمانی در منطقه دارای ریسك بالای ابتلا به كرونا، از سوی پلیس انگلیس تذكر گرفت.

به گزارش نما، پلیس انگلیس پل اسکولز را به دلیل برگزاری یک میهمانی خانگی در منطقه‌ای با آمار بالا از ابتلا به ویروس کرونا، توبیخ و با او برخورد کرد.

گویا روز جمعه هفته گذشته اسکولز در عمارت 3.5 میلیون پوندی اسکولز در شهر منچستر به مناسب 21 ساله شدن پسرش آرون یک میهمان مفصل با حضور تعداد زیادی از میهمانان برگزار کرده بود که در تصاویر منتشر شده از آن، هیچ یک از آنها هم نه از ماسک استفاده کرده نه فاصله لازم را میان یکدیگر رعایت کرده بودند.

سخنگو پلیس منچستر در این خصوص گفت: افسران ما در محل حاضر شده و با تذکر به یک فرد، به او محدودیت‌های موجود را گوشزد و بر رعایت مقررات تأکید کرده‌اند.

گفته می‌شود که امکان دارد تمامی میهمانان حاضر در میهمانی اسکولز در منطقه اولدهام هر یک به دلیل رعایت نکردند مقررات و پروتکل‌های بهداشتی مربوط به کرونا 100 پوند جریمه شده باشند.

از زمان افزایش ناگهانی آمار ابتلا به کرونا در شمال انگلیس که منچستر هم جزو آن است، سختگیری‌ها در این مناطق بیشتر شده است. با این حال اسکولز 45 ساله بدون توجه به این موضوع میزبان تعداد زیادی از دوستان فرزندان خود بوده که هیچ یک از آنها موارد بهداشتی را رعایت نکردند.

آخرین آمارها از میزان ابتلا به کرونا در منطقه اولدهام حاکی از آن است که تعداد مبتلایان به 58.1 نفر در هر 100 هزار نفر رسیده است و طبق پروتکل بهداشتی دولت انگلیس، وضعیت مناطق دارای بیش از 50 مبتلا به ازای هر 100 هزار نفر قرمز محسوب می‌شود.

منبع: تسنیم
ثبت: ۱۳۹۹/۵/۱۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...