نسخه چاپی

رونمایی از پویش سراسری آماده باش در فدراسیون ورزش همگانی

عکس خبري -رونمايي از پويش سراسري آماده باش در فدراسيون ورزش همگاني

پویش ملی «آماده‌باش» با هدف افزایش نقش ورزش‌های همگانی در پیشگیری از ابتلاء به ویروس كوید ۱۹ صبح امروز در محل این فدراسیون رونمایی شد.

به گزارش نما،‌ آئین رونمایی از پویش سراسری «آماده باش» با حضور عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، افشین ملایی رئیس فدراسیون،‌ امیر محسنی رئیس سازمان شهرداری تهران،‌ محسن باقریان سرپرست دبیری فدراسیون و رضا شجیع سرپرست نایب رئیسی فدراسیون برگزار شد.

این پویش در راستای مسئولیت اجتماعی فدراسیون در افزایش سهم ورزش همگانی در پیشگیری از ابتلاء به ویروس کوید 19، همچنین افزایش نشاط و شادابی مردم به ویژه خانواده‌ها به‌صورت مجازی از 10 مرداد تا 30 شهریور در سراسر کشور برگزار می‌شود.

کانون اصلی پویش ملی «آماده‌باش» ورزش همگانی برای مقابله با کرونا شامل خانواده‌ها، گروه‌های پر خطر جامعه، افراد بالای 50 سال و تمامی رده‌های سنی که در معرض این بیماری هستند در قالبت برنامه‌های مجازی، اینوگرافی، موشن‌گرافی، بروشور با مشارکت هیئت‌های استانی ورزش‌های همگانی، انجمن‌ها و کمیته‌های ورزشی تحت پوشش فدراسیون ورزش‌های همگانی که پتانسیل بالایی دارند، به اجرا در خواهد آمد.‌

منبع: فدراسیون ورزش‌های همگانی
ثبت: ۱۳۹۹/۵/۱۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...