نسخه چاپی

حلالی: گل‌محمدی از بازی دادن به نفرات جوان ضرر نمی‌كند

عکس خبري -حلالي: گل‌محمدي از بازي دادن به نفرات جوان ضرر نمي‌کند

پیشكسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «یحیی گل‌محمدی» به طور حتم از بازی دادن به بازیكنان جوانش ضرر نخواهد كرد.


به گزارش نما، «اسماعیل حلالی» در رابطه با قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال افزود: به همه بازیکنان و اعضای کادر فنی تبریک می‌گویم که این قهرمانی بدست آمد. به طور حتم حفظ قهرمانی از کسب آن برای اولین بار سخت‌تر است اما بازیکنان به خوبی راه موفقیت را بلد بودند و همچنان پرچم پرسپولیس را بر بام فوتبال ایران حفظ کردند.

وی در مورد دلایل اصلی این موفقیت‌ها افزود: اصلی‌ترین دلیل موفقیت تیم بازیکنان هستند. راه قهرمانی به آنها به خوبی یاد داده شده و به طور حتم آنها توانستند با حرکت در این راه، چند سال متوالی قهرمان شوند. بازیکنان همدیگر را به خوبی می‌شناسند و به نوعی چشم بسته همدیگر را پیدا می‌کنند. آنها دیگر مانند یک خانواده هستند و با حفظ این نفرات کنار هم، پرسپولیس تا چند سال می‌تواند همین راه را برود.


پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عملکرد سرخپوشان برابر ذوب‌آهن که با شکست آنها همراه بود، تاکید کرد: درست است که قهرمان شدیم اما کسب قهرمانی با پیروزی، لذتش چند برابر می‌شود. هیچکس دوست ندارد شکست پرسپولیس را حتی در بازی‌های تشریفاتی ببیند.

حلالی تاکید کرد: بهتر است گل‌محمدی به بازیکنان جوانش اعتماد کند و به طور حتم از این اعتماد ضرر نخواهد کرد. آنها انگیزه زیادی برای ثابت کردن خودشان دارند و تلاش می‌کنند تا بهترین عمکلرد را داشته باشند. از طرفی کسب تجربه‌ای هم می‌شود تا آنها در مسابقات بین‌المللی هم موفق ظاهر شوند.

وی گفت: با این حال امیدواریم که با همین روند تا مسابقات مهم لیگ قهرمانان آسیا پیش روند.
منبع: ایرنا

ثبت: ۱۳۹۹/۵/۱۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...